Vodafone müşterileri değişik yollarla kalan haklarını sorgulayabilirler. Bu yazımızda faturalı ve faturasız vodafone müşterilerinin kalan haklarını iyi mi sorgulayabileceklerini anlatacağız.

Vodafone müşterilerine ilk önereceğimiz şey eğer akıllı telefon kullanıyorlarsa Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmalarıdır. Vodafone yanımda uygulaması ile kalan dakika, web ve sms haklarınızı görüntüleyebilir, faturanızı görüntüleyip ödeyebilir ve size hususi kampanya ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Alttaki bağlantılara tıklayarak Vodafone Yanımda uygulamasının android ve iOS versiyonlarını indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda indir | Android

Vodafone Yanımda indir | iOS

Vodafone yanımda uygulaması haricinde sms yada sesli arama yardımıyla kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Faturalı Vodafone müşterileri GUNCEL yazıp 7001‘e bildiri göndererek kalan haklarını sorgulayabilirler. Ek olarak vodafone hattınız ile 7001’i arayarak da kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Değişik operatörlerden ise (turkcell, türk telekom vb.) 0542 7001000‘i arayabilirisiniz.

Kullandığınız bir paket var ise (dakika, sms, web) OZET yazıp 7000‘e bildiri göndererek paketinizdeki kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Ek olarak paket detaylarını da tek tek öğrenebilirsiniz.

Paketinizde kalan TL’leri öğrenmek için TL, dakikalar için DK, smsler için SMS, web için INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz bir şekilde bildiri gönderebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE