Ana Sayfa / Otomobil / Toyota’nın Türkiye’deki 57’nci Plazası İstanbul Avcılar’da açıldı
otomobil superonline eu

Toyota’nın Türkiye’deki 57’nci Plazası İstanbul Avcılar’da açıldı

755 m2’lik showroomu bulunan Toyota Plaza Aktoy’un 1220 m2’lik açık alanı ve 775 m2’lik ilave vasıta otoparkı da bulunuyor. Toyota Plaza Aktoy’da satış ve satış sonrası hizmetler için 36 kişilik uzman bir ekip hizmet veriyor. Toyota Plaza Aktoy bununla birlikte, dünyanın en oldukça tercih edilen yeşil bina değerlendirme sertifikası olan LEED Gold sertifikasına da haiz bulunuyor. Bu özellik Toyota Plaza Aktoy’u çevreci ve sürdürülebilir bina olma özelliği ile bir adım öne çıkarıyor.

Toyota Plaza Aktoy Genel Müdürü Oğuzhan Küçükoğlu yapmış olduğu açıklamada, Toyota markasının sektöründe ilkleri gerçekleştiren önder bir marka bulunduğunu belirterek “Toyota’nın Türkiye’deki 57’nci plazasını Avcılar’da İstanbul halkına kazandırdığımız için mutluyuz. Toyota’yı temsil ediyor olmak gurur verici. Burada hizmete sunduğumuz plazamız ile halkımızın her türlü beklenti ve gereksinimlerine yanıt vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Küçükoğlu, Toyota’nın temel felsefesinin müşterilerine en iyiyi sunmak bulunduğunun da altını çizerek “Hizmete açtığımız Toyota Plaza Aktoy’un başta Avcılar olmak suretiyle İstanbul’daki tüm müşterilerimizi mutlu ve memnun etmek mevzusunda büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Mutlak satın alan memnuniyetine verdiğimiz önceliğin yanında yeniliklerin ve öncü teknolojilerin markası olan Toyota’yı Türkiye’de zirveye taşımak için tüm çabamızı göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE