Ana Sayfa / İnternet / Tom Holland, Venom setinde görüldü!

Tom Holland, Venom setinde görüldü!

Tom Holland, Venom setinde görüldü!

Bir süredir Venom filmimizde Spider-Man ve Carnage‘ın yer alacağı yönünde dedikodular ortalıkta gezinmekte. Ortaya çıkan yeni bir bilgiye takriben ise, Marvel Sinematik Evreni’nde Spider-Man rolündeki Tom Holland, Tom Hardy‘nin başrolünde yer almış olduğu Venom filminin setinde görüldü. Çizgi roman filmi yorumcusu Jon Schnepp nazaran belirtilmiş bu bilgiye takriben, Tom Holland filmimizde Spider-Man olarak değil, Peter Parker olarak rol alacak.

Venom rolündeki Tom Hardy haricinde filmimizde, Riz Ahmed ve Michelle Williams‘da bulunuyor. Bu yıl Ekim ayında gösterime girmesi beklenen filmin senaristliğini Fifty Shades of Grey’in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland‘in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy‘nin filmimizde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock adlı karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker’ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir uzaylı parazitine maruz kalan Eddie, sonrasında Venom halini alır.

Venom filmi, Sony‘nin Spider-Man evreninde yapacağı birincil ayrı film olacak. Spider-Man‘in şu lahza için Marvel Cinematic Universe‘de olması bir şeyi değiştirmiyor şundan dolayı karakterin film hakları hala Sony’nin elinde. Venom filminden sonradan Sony‘nin bir diğeri filmi Silver & Black olacak ve bu filmimizde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE