En popüler dost bulma uygulamalarından önde gelen Tinder yepyeni bir özellik üstüne çalışıyor. Şuan testleri devam eden Tinder Places (Tinder Mekan) özelliği, gittiğiniz mekanlara nazaran size eş adaylarını gösterecek.

Tinder şuan varolan en iyi dost bulma uygulamalarından biri. Kısa süreli ilişki arayanlar daima çoğunlukta olsa da Tinder’da tanışıp fazlaca mutlu olan kişilerde yok değil. Tinder şimdi uygulamaya Tinder Places hususi durumunu getirmeye hazırlanıyor. Bu yeni özellik ile sık gittiğiniz cafe, restoran, bar, alışveriş merkez şeklinde bölgelere sizin şeklinde sık giden kişileri size gösterecek ve doğru talibi bulmanızı sağlayacak.

Bu yeni özellik gizliliğinizi birazcık negatif etkileyeceği için Tinder bu yeni özelliği açıp/kapatmanıza olanak tanıyacak. Eğer Eşleşme alanında konum işaretini etken ederseniz Tinder Places hususi durumunu kullanabileceksiniz. Yada ayarlardan bunu kapatabileceksiniz.

Tinder şu anda bu özelliği üç şehirde kontrol ediyor: Avustralya’da Sydney, Brisbane ve Şili’de Santiago. Özellik kullanıma sunulmadan ilkin bu üç şehirde testlerine devam edecek ve geri bildirim toplayacak. Özelliğin sonrasında ilk olarak ABD’de devreye girmesi ve sonrasında öteki bölgelere açılmasını bekliyoruz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE