The Surge’e demosu yolda

The Surge'e demosu yolda
Lords of the Fallen ile beraber birincil kere karşımıza çıkan Deck 13, Souls serilerine benzer oynanışı ve mekanikleri ile averaj notlar almış, beklentileri tam olarak karşılayamamıştı. Deck 13 ise bu türden azca ilkin vazgeçmemiş olacak oysa, tekrardan aynı elementlere haiz yeni bir HardCore RPG üstünde çalıştığını duyurmuş ve karşımıza The Surge ile çıkı vermişti. Dark Souls’a benzer oyun mekanikleri ile bilim kurgu temasını harmanlayan ve nispeten başarı göstermiş bir oyun olarak karşımıza meydana çıkan The Surge, eleştirmenlerden de bayağı yorumlar almayı başarmıştı.

Bugün ise Focus Home Interactive oyunun tecrübe etme sürümünü, kısaca demosunu gelecek hafta kullanıcılara sunacağını deklare etti. Bu sayede türü seven fakat The Surge ile ilgili şüpheleri olan kullananların kapısı çalacak olan Deck 13 yapımcıları, oyunun satışlarını artırmayı amaçlıyor. Bakalım demo sürümü yapımın satışlarını artırmayı başarabilecek mi?

Can you survive The Surge’s demo?

Available next week on PS4, XBox One and PC. pic.twitter.com/2ns2U20BOj

— The Surge (@TheSurgeGame) 12 Temmuz 2017

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE