The Cranberries'in solisti hayatını kaybetti

The Cranberries bilhassa 90’lı yıllara damga vuran ve ‘Zombie’ şarkısı ile devletimizde dahil almak suretiyle tüm dünyada popüler olmayı başarmış bir gruptu. Zombie dışarıda Why, Delilah, Promises, When you’re gone, Animal Instinct ve Linger en önce almak suretiyle daha bir çok parçası ile popülerliğini devam ettiren gruptan oldukça üzücü bir haber geldi. İrlandalı Grubun solistliğini icra eden ve grubun dünyaca üne kavuşmasını karşılayan Dolores O’Riordan‘ın hayatını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Sanatçının ölüm sebebi ile ilgili demin bir izah etme yapılmadı fakat Dolores O’Riordan‘ın menejeri olan Lindsley Holmes mevzu ile ilgili, sanatçının stüdyoda tescil yaparken ansızın fenalaştığını ve hayatını kaybettiğini deklare etti. Sanatçının ani ölümü ile beraber ailesi ve tüm sevenleri ise emrindeki fakat büyük bir üzüntü içine girmiş durumda.

The Cranberries grubu ile üne kavuşan Dolores O’Riordan sonradan ilk olarak 2007 senesinde solo bir albüme imza atmıştı. 1994 senesinde Don Burton ile evlenen meşhur sanatçının biri kocasının eski ilişkisinden olmak suretiyle 4 evladı bulunuyordu. Dolores O’Riordan, 46 yaşlarında aramızdan ayrıldı 🙁

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE