“Switch’te LawBreakers oynamak epeyce güç”


başlangıçta yalnızca PC platformuna çıkacağı söylenen, fakat sonrasında PlayStation 4 platformuna da geliştirildiğini öğrendiğimiz LawBreakers’ı Switch’te göremeyebiliriz. Oyunun baş tasarımcısı Dan Nanni, LawBreakers’ı Switch üstünde oynamanın, Joy-Con’un haiz olduğu tuş adedi yüzünden güç olacağını söylemiş oldu. Dualshock 4 şeklinde kontrolcülerde LawBreakers’ın daha rahat denetim edilebildiğini söyleyen Nanni, Switch’in bu yüzden LawBraekers’a uygun olmadığını deklare etti. Oysa Joy-Con’lar tuş adedi gereği LawBreakers’a uygun olsa, donanımsal anlamda oyunu Switch’e aktarmanın kendileri için engel olmayacağının altını çizdi.

Her ne değin oyun Overwatch’a benzetilse de, LawBreakers ayrıntılarıyla bambaşka dinamiklere haiz olduğundan son zamanların en diğer FPS oyunu olarak karşımıza çıkacak. Objektife dayalı olan oynanış yapısında objektifi iyi mi ele geçireceğiniz iyice size kalmış durumda. Pat Diye pozitif yer edinen oyun yapısına kadar tasarlanan haritalar, karakterlerin hareket alalına nazaran düzenlenmiş olduğu için oyun daha süratli bir hal alabiliyor. ayrı ayrı Nintendo’nun Wii U’da üçüncü parti oyunlar mevzusunda yapmış olduğu hatanın Switch üstünde her tarafta oluştuğunu varsayabiliriz. Her ne kadar Switch’in haiz olacağı birinci parti oyunlardan oluşan kütüphane fazla kaliteli olsa da, konsolun satılması için üçüncü parti stüdyoların konsola takviye vermesi mecburi.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE