Ana Sayfa / Oyun / Shameless’in Türk uyarlaması Utanmazlar’ın çekimleri başladı

Shameless’in Türk uyarlaması Utanmazlar’ın çekimleri başladı

Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı
Shameless’in Türk uyarlaması Utanmazlar’ın çekimleri başladı

Shameless'in Türk uyarlaması Utanmazlar'ın çekimleri başladı
Dünya genelinde oldukça oldukça sevilen ve izlenen Shameless dizisi için bildiğiniz benzer biçimde bir tanımlama gelmiş ve Türk versiyonu olarak Utanmazlar isminde uyarlaması yapılacağı söylenmişti. Acep dizi iyi mi olacak, sex ve uyuşturucu sahneleriyle ve küfürlü replikleriyle iyi mi olacak diye düşünürken öteki direktifler gelmiş ve dizinin birkaç başrolü açıklanmıştı. Hazal Kaya ve Burak Deniz’in yanı sıra meşhur tiyatrocu ve oyuncu olan Kurtulma Özcan da ekibe katılmıştı. FOX TV’de yayınlanacak dizinin ise acilen de çekimlerine başlandığı açıklaması geldi. Oyuncuların birkaç fotoğrafları ile beraber meydana getirilen açıklamaya kadar dizinin çekimleri tüm hızıyla başladı ve en kısa sürede kurgu için kanala teslim edilecek.

Paylaşılan fotoğraflarda her ne değin değişik adlar olsa da şu an için dizinin tam ekibi bilinmiyor. Zira yapımcı şirket demin tam oyuncu ekibi hakkında devlete ilişik bir izahat yapmadı. Sadece öteki oyunculardan oldukça ben dahil inanırım her insanın merak etmiş olduğu sorulardan bir diğeri ise orijinal dizide oldukça oldukça sevişme sahnesi yer edinen Fiona karakterini Hazal Kaya’nın iyi mi canlandıracağı. Zira kendisi daha ilkin hiçbir şekilde sevişme sahnelerinde oynamayacağını açıklamıştı. Bakalım iyi mi bir Türk usülü ”aşk-dram-entrika-”(!) dizisi olacak bekleyip göreceğiz.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!