Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın resmi tanıtımı 25 Şubat’ta yapılacak. Tanıtıma bir aydan kısa bir süre kaldı ve telefonların teknik özellikleri hakkında birçok data ortaya çıktı. Ve şimdi de telefonların renk seçenekleri sızdırıldı. Detayları gene Evan Blass sızdırdı.

Sağlam sızıntılarıyla malum Evan Blass, twitter hesabı üstünden Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın renk seçeneklerini paylaştı. Sızdırılan bilgilere nazaran Samsung’un yeni amiral gemileri Midnight Black (gece yarısı siyahı), Lilac Purple (leylak moru), Titanium Gray(titanyum grisi) ve Coral Blue (mercan mavisi) renk seçeneklerine haiz olacak.

Bu renklerin çoğunu esasen Galaxy S8 ve Galaxy Note 8’den biliyoruz. Yalnız Leylak Moru (lilac purple) yeni gelen renk olarak dikkat çekiyor. Phonearena sitesi Evan Blass’ın paylaşmış olduğu renkler ve Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın daha ilkin ortaya çıkan görüntülerini birleşti ve yeni renk seçeneklerini telefona uyguladı.

Aşağıdaki görselde Samsung’un yeni amiral gemisinin Leylak Moru renk seçeneğini görebilirsiniz. Sadece bu görsel resmi görsel değildir. Phonearena tarafınca renk giydirmesi yapılmıştır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE