PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları

PlayStation, yeni PlayLink oyunlarıyla her kesimden oyunseveri sevdikleriyle keyifli anlamış olur yaşamaya konuk etme ediyor. Dahası bu üç oyun da, Türkçe dil yardımıyla her insanın keyif alabileceği bir tecrübe yaşatıyor. Reformcu, coşku verici ve sürprizlere açık bir oyun deneyimi sunan PlayLink oyunları için birden fazla DUALSHOCK 4 kablosuz yoklama aletine gereklilik duyulmuyor. Video oyunu oynamaya fazla alışılmış olmayan dostlar ve aile üyelerini de eğlenceye dahil eden PlayLink oyunları için, oyunu PS4’e taktıktan ondan sonra akıllı telefon ya da tabletler ile TV’nin başına toplanmak tatminkar oluyor.

Aile üyeleri ve dostlar içinde oynanabilecek That’s You oyununda, “Hangi aile üyeniz kaba hayatta en uzun süre hayatta kalır”, “Hanginiz en kötü yiyecekleri yapar” şeklinde 1000’i aşkın keyifli sual yer ediniyor. Oyuncular, arkadaşlarının kendi haklarındaki düşüncelerini keşfetme fırsatı bulurken, birbirini daha yakından tanıyor. TV, PS4 ve tablet ve parlak zeka telefon vesilesiyle oynanabilen oyun, cesaret isteyen çizim yarışmaları, fotoğraf yarışmaları için selfie çekimleri şeklinde aktivitelerle daha da keyifli ayla geliyor. That’s You, iki ila altı oyuncu katılımını destekliyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/thats-you-ps4/

PS4’e hususi kabahat oyunu Hidden Agenda’da oyuncular mobil cihazlarını kullanarak hikayeyi manâlı seviyede etkileyecek baskı kararlar alıyor. Until Dawn geliştiricisi Supermassive Games’in geliştirdiği oyun, bir ila altı oyuncu ile oynanabiliyor. Her bir oyuncu, üstünde çalışacağı bir hedefe haiz olurken, iki taraflı niyet doğrultusunda hareket etme ya da birbirine aleyhinde egzersiz seçeneklerine haiz. Karanlık ve günahkar köşelerde kendilerini neyin beklediğini bilemeyen oyuncular her seçimleriyle hikayenin gidişatını etkilerken, planlarını yerine getirmek için ne dek ileriye gideceklerine karar veriyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/hidden-agenda-ps4/

PlayLink oyunlarından PS4’e hususi yeni bir oyun da Knowledge is Power. Rekabetin coşku katmış olduğu bu genel kültür yarışmasına bulunma için DUALSHOCK 4 kablosuz yoklama aletine gerek duyulmuyor. Yalnız parlak zeka telefonunuzu kaparak, Sosisli Adam, Büyücü, Kovboy Kız şeklinde garip sekiz karakterden birini yeğlemek ve bir selfie çekmek kafi. Oyuncular en fazla altı karakter bir grup halinde tema sorularının cevaplanacağı Data Piramidi’nde soruları hızla cevaplayarak zirveye ulaşmayı hedefliyor. Öteki yarışmacıları yavaşlatmak için onları bir Kuvvet Oyunu’na atmak, buza hapsetmek yada yanıt verene değin zorlamak şeklinde seçenekler de rekabetin dozunu artırıyor. Knowledge is Power, iki ila altı oyuncu iştirakı ile oynanabiliyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/games/knowledge-is-power-ps4/

Basın Bülteni

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE