Ana Sayfa / Donanım / Playerunknown’s Battlegrounds’u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor

Playerunknown’s Battlegrounds’u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor

Playerunknown’s Battlegrounds’u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor

Playerunknown's Battlegrounds'u birinci şahıs bakış açısı modu geliyor
Bluehole ekibinin başarı göstermiş Battle Royal oyunu Players Unknown’s Battlegrounds’a yeni bir mod daha geliyor. Geliştirici ekibin Twitter üstünden yapmış olduğu yeni duyuruya kadar sevilen yapıma bir tek birinci şahıs görünüm açısının etkin olduğu sunucular gelecek. Yeni mod birincil öncelikle bir tek Avrupa ve Şimal ABD suncularında etkin olacak. Oyun modunda herhangi bir can sıkıntısı çıkmadığı görülürse öteki bölgelerin sunucularına da gelecek. Hali hazırda üçüncü ve birinci şahıs görünüm açılarını birleştiren yapımın bu mekaniğini bazı oyuncular adil bulmuyor.

Birinci şahıs perspektif ile gözlem yaparken, üçüncü şahıs görüş açısından bakan oyuncuya nazaran etrafı görme mevzusunda daha azca şansımız oluyordu. Bu sebeple tüm oyunculara tüm anlamıyla adaletli bir çevre sunmak isteyen geliştirici ekip, bunun yanında oyuna daha pozitif aksiyon katmak istiyor olabilir. Hem oyuna FOV ayarını daha hassaslaştırmak için ayar menüsünün değiştiriğini belirtelim. FOV ayarının FPS oyunlarda epeyce mühim bir etmen bulunduğunu bilen geliştiriciler, bu ayarın ilerleyen dönemlerde daha artı iyileştirileceğinin altını çizdi. Görebildiğimiz alanı gemişletmeye ya da küçütlmeye yarayan bu akort bir uçtan bir uca, FPS oyunlarının gerçekçilik duygusal oldukça artabiliyor.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir