Geçtiğimiz günlerde OnePlus 6 vs Galaxy S9+ Hız Testi‘ni sizlerle paylaşmıştık. Amiral vapur katili OnePlus 6, Galaxy S9+’a fark atmıştı. Şimdi karşısında iOS platformunun en iyi telefonu olan iPhone X var. EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı hız testini sizlerle paylaşıyoruz.

EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı hız testinde OnePlus 6 ve iPhone X’in hızları karşılaştırıldı. Değişik şekilde hazırlanan testin ilk iki aşamasında OnePlus 6 ve iPhone X ile 17 değişik oyun ve uygulama 2 tur olacak şekilde ardarda çalıştırılıyor. Böylece telefonların uygulamaları açış hızları ve çoklu uygulama çalıştırma performansları gösteriliyor.

İlk meydana getirilen hız testinde OnePlus 6, hem ilk tur da hem de ikinci turda iPhone X’i geride bırakmayı başarıyor. Sadece kontrol yeniden ediliyor ve bu sefer oldukca minik bir değişik ilk turu iPhone X ilkin tamamlıyor sadece ikinci turda OnePlus 6, iPhone X’i yakalıyor ve farkı açıyor.

Ondan sonra iki telefonun açılış hızı karşılaştırıyor. Genel olarak iki telefon da süratli açılıyor sadece iPhone X’in daha ilkin açıldığı gözleniyor.

Son olarak iki telefonun yüz tanıma sisteminin hızları karşılaştırılıyor. Burada da OnePlus 6’nın daha süratli bir halde ekran kilidini açmış olduğu gözleniyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE