Ana Sayfa / Mobil / OnePlus 6 vs Galaxy S9+ Hız Testi
mobil superonline eu

OnePlus 6 vs Galaxy S9+ Hız Testi

Amiral vapur katili akıllı telefonlar üretmesiyle nam salan OnePlus markası yeni modeli OnePlus 6’yı geçtiğimiz günlerde tanıttı. Phonebuff youtube kanalı da OnePlus 6 ve Samsung Galaxy S9+ için hız testi videosu hazırladı.

Teloji.com olarak hız testi videoları mevzusunda en beğendiğimiz youtube kanalı olan Phonebuff, kendini daha da geliştirmiş ve yalnız hız testi için değişik bir makine geliştirmiş. Eskiden insan eliyle meydana getirilen hız testleri, artık geliştirilen bu makine eli tarafınca gerçekleştiriliyor ve minik de olsa sapmaların önüne geçilmiş oluyor.

6 GB RAM’e haiz olan Galaxy S9+ ve 8 GB RAM’e haiz olan OnePlus 6 ile 16 değişik oyun ve uygulama art arda açılıyor. Hız testi iki turdan oluşuyor. İlk turun bitiminde beklemeden geriden başa doğru aynı uygulamalar yine açılıyor.

OnePlus 6, amiral vapur katili unvanını boşuna almadığını bir kez daha gösterdi. Hız testinin ilk turunu 1 dakika 52 saniyede tamamlayan telefon, testin tamamını 2 dakika 32 saniyede tamamladı. Galaxy S9+ ise testin ilk turunu 1 dakika 57 saniyede, testin tamamını ise 2 dakika 39 saniyede tamamlayabildi.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!