Çekmiş olduğu sağlamlık testleriyle malum JerryRigEverything youtube kanalı, dün tanıtılan OnePlus 6 için de bir sağlamlık testi videosu paylaştı. Hazırlanan sağlamlık testinde OnePlus 6’nın çizilmelere, ısıya ve bükülmeye karşı dayanıklılığı kontrol edildi.

JerryRigEverything youtube kanalı yeni amiral vapur katili OnePlus 6 için sağlamlık testi yapmış oldu. Hazırlanan videoda ilk olarak değişik uçlara haiz tornavidalar ile OnePlus 6’nın ekranının çizilmeye karşı direnci ölçüldü. Bu testi başarıyla geçtiğini söyleyebileceğimiz telefon 6. seviyeye kadar çizilmedi.

Testin ikinci bölümünde maket bıçağıyla telefonun ekranı, arka kapağı, kamera lensleri ve çerçevesi çizilmeye çalışıldı. Telefonun kamera lensleri, ekranı ve arka kapağı maket bıçağına karşı koyarken çerçeveler maket bıçağıyla soyuldu.

Testin öteki bölümünde bir çakmak yardımıyla OnePlus 6’nın ekranı ısıya maruz bırakıldı. Maalesef belli bir süre sonrasında ekranda karartı oluştu ve bu karartı gitmedi.

Testin son bölümünde ise videoyu çeken dost iki eliyle OnePlus 6’yı bükmeye çalıştı. OnePlus 6 bükülmedi ve bu testi de başarıyla geçti. Isterseniz sizleri video ile başa başa bırakalım.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE