Netflix, bütün konsol platformlarını desteklemeyecek

Netflix yardımıyla kolay kolay erişemeyeceğimiz film, dizi, belgesel ve anime kütüphanelerine erişebiliyoruz. Oldukça kullanışlı bir sisteme haiz olan Netflix, müracaat olarak konsol tarafında Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında bulunsa da verilen son bilgiye bakılırsa Nintendo Switch’e uzun bir süre gelmeyecek. Netflix’in, Twitter hesabından paylaşılan bilgiye takriben geliştiriciler hala Nintendo Switch mevzusunda şüpheli sadece uygulamayı sevilen konsola ilerleyen dönemlerde getirecek şeklinde gözüküyorlar.

Şahsen Netflix‘in sevilen dizilerini Switch’in tablet sürümünde seyretmek epeyce güzel olurdu. Gezi esnasında dizi yada film seyretmek isteyen kullanıcılarını genel anlamda telefona hapseden Netflix, telefona alternatif olarak Nintendo Switch‘i seçim eden kullanıcılarını umarız mutlu edebilir. Diğeri bir yanlamasına Nintendo yöneticilerinin de bu mevzuda herhangi bir atılım yapmadığı oldukça açık durumda. Uygulamanın teknik sebeplerden mi? Yoksa başka türlü sebeplerden mi konsola gelmediği belirli değil.

Tüm bunların yanına Netflix’in Wii U‘da bulunduğunu belirtelim. Şu demek oluyor ki sevdiğiniz yapımları herhangi bir Nintendo platformunda seyretmek istiyorsanız Wii U’yu tercih edebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE