Ana Sayfa / Otomobil / “NAIAS – Detroit Otomobil Fuarı”nda Mercedes-Benz yıldızı parlayacak
otomobil superonline eu

“NAIAS – Detroit Otomobil Fuarı”nda Mercedes-Benz yıldızı parlayacak

Mercedes-Benz Standı Yıldızları

2018 yılına off-road efsanesi Mercedes-Benz G-Serisi modelini yenileyerek başlamış olan marka, bu yıl Detroit Otomobil Fuarı kapsamında ilk basın günü gerçekleştireceği Yeni Yıl Resepsiyonu’nda tarihinin en büyük yeniliğini gerçekleştiren bu aracın örtüsünü kaldırıyor. Zamana meydan okuyan ikonik tasarımına daima sadık kalan G-Serisi, yenilenen versiyonu ile beraber en iyi perfomansını sunmaya hazırlanıyor. Yenilenen Mercedes-Benz G-Serisi, performansı, son teknoloji güvenlik ve konfor donanımları, üstün kullanımı ve tekrardan yorumlanan ikonik tasarımı ile her türlü yol şartlarında kendisine fanatik bırakıyor.

Dev standında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Mercedes-Benz, G-Serisi’nin yanı sıra Mercedes-AMG CLS 53 ile Mercedes-AMG E 53 Coupé ve Cabriolet modellerinin de Detroit Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanlarını gerçekleştirecek. Geleceğin trendleri ise Mercedes-Benz’in fuara hususi hazırladığı konsept aracı Concept EQA ile tanıtılacak.

Çevrimiçi canlı olarak deneyimlenen etkinlikler

Mercedes-Benz’in Frankfurt Otomobil Fuarı ile kullanıma başladığı yeni dijital servis platformu Mercedes me media Detroit Otomobil Fuarı kapsamında da yayınlarına devam edecek. Bu platform yardımıyla dünya lansmanı ve basın toplantısı benzer biçimde etkinlikler web üstünden canlı takip edilebilecek. Tüm dünyadan fuar ile ilgilenen her insanın canlı olarak fuar etkinliklerine katılabildiği uygulamada, basın kitleri, fotoğraflar ve görüntüler de sunulacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE