Ana Sayfa / Güvenlik / Müşterilerimizden platin ödülü
guvenlik superonline eu
guvenlik superonline eu

Müşterilerimizden platin ödülü

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında görüşlerini iyi mi daha objektif bir halde değerlendirebilirsiniz? Müşterilerimiz, 1 Ekim 2016 ve 1 Eylül 2017 tarihleri içinde Gartner Peer Insights portalına

ürünlerimiz hakkında 199 yorum gönderdi. Uç Nokta Koruma Platformları alanında, müşterilerimizin görüşlerine bağlı olarak 2017 Gartner Peer Insights Customer Choice Awards ödüllerinin bir parçası olan Platin Ödülü’nü aldık.

Gartner Peer Insights Hakkında

Gartner’dan bahsedildiğinde akla gelen ilk şey doğal ki firmanın “Magic Quadrants” raporlarıdır. Bu rapor formatının amaçlarından biri, doğru çözümü seçme mevzusunda müşteriye destek olmaktır. Sadece

işletmeler yalnızca analistlerin BT ürünleri hakkında ne düşündüğüyle ilgilenmez. Ek olarak bu çözümlerin gerçek dünyadaki kullanıcılarından düşünce almak da onlar için önemlidir. Bu yüzden bir yıl kadar ilkin Gartner değişik bir çözüm sunarak Gartner Peer Insights’ı tanıttı.

Şirket konumunun derecelendirmeye nazaran değil firmanın bir grafikteki göreli konumuna bakılarak değerlendirildiği Quadrant’ın aksine Gartner Peer Insights’da analistler değil bizzat müşteriler satıcıların

BT çözümlerini değerlendirir ve hususi bir internet sayfasında kendi incelemelerini yayınlar. Ürün kalitesi, satış bölümünün satın alan hizmetleri ve teknik destek masasının profesyonelliği benzer biçimde birçok etken nihai dereceyi etkisinde bırakır.

Bizim çözümümüz Uç Nokta Koruma Platformları kategorisinde değerlendirilmiş ve son kullanıcılar tarafınca onaylanmıştır.

Gartner Peer Insights’ın öteki “anket değerlendirmelerinden” farkı nedir?

En mühim fark, güvenilirlik ve şeffaflıktır. Gartner, yalnızca ürünler hakkında yorumları toplamaz. Şirket analistleri, yorumların ürünün hakkaten kullanıldığı şirket çalışanları tarafınca yazıldığından güvenli olunmasını sağlar. Yazarların adı hariç tüm materyallere internet adresinden ulaşılabilir.

Gartner, ek olarak değişik sektörlerde iş meydana getiren değişik büyüklüklerdeki şirketlerden ve değişik bölgelerden gelen yorumların göz önüne alınmasını sağlar. Bu sayede yalnızca belirli bir sektöre ve piyasaya yönelik tek

amaçlı çözümler üreten şirketlerin dereceye girmesi engellenir. Gartner, şirketlerin ebatlarına de hususi ehemmiyet verir. Yazılan yorumların minimum yarısı ticari kuruluşların temsilcileri tarafınca yazılmalıdır. Peer Insights metodolojisinin ayrıntılarına Gartner internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Ek olarak uç nokta koruma platformu için satın alan seçimi ödüllerinin ilk kez verildiğini de vurgulamak isteriz. Şu demek oluyor ki bu kategoride platin ödülünü alan ilk şirket Kaspersky Lab olmuştur. Bu onur için Gartner’a ve müşterilerimize minnettarız.

Gartner Peer Insights Customer Choice Award Logo’su; Gartner, Inc., ve/yada bağlı kurumlarının ticari markası ve hizmet markasıdır ve bu belgede izin alınarak kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır.

Gartner Peer Insights Customer Choice Awards; bireysel son kullanıcı müşterilerinin kendi deneyimlerinden yola çıkarak beyan etmiş olduğu öznel fikirlerine, Gartner Peer Insights’ta gösterilen yorumların sayısına, piyasadaki belirli bir satıcının genel derecesine ve

http://www.gartner.com/reviews-pages/peer-insights-customer-choice-awards/ adresinde açıklanan öteki kriterlere nazaran belirlenir ve hiçbir şekilde Gartner ya da bağlı kurumlarının görüşlerini yansıtma amacı taşımaz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!