Ana Sayfa / Otomobil / Makyajlı Sportage ortaya çıktı
otomobil superonline eu

Makyajlı Sportage ortaya çıktı

Yeni Kia Sportage modelinde değişimin en yoğun olduğu yerlerden birinin ön yüzü bulunduğunu söyleyebiliriz. Güncel modele oranla daha köşeli hatlara haiz bir tasarıma yer verilen yeni modelin ön tamponu yeni hava girişleri ve sis farları ile değişik bir görünüm kazanmış. Tampon süresince ilerleyen krom çıtanın alt bölümdeki sis farlarını da ikiye ayırması sağlanmış. Aracın LED ön farları da yeni bir yapıya kavuşturulurken, kaplan burnu isminde olan ızgara da eskiye nazaran birazcık daha öne çıkarılmış.

Yeni Kia Sportage’ın arka yüzünde daha ufak çaplı güncellemeler yapılmış. Stop lambalarının yapısı değiştirilirken, onları birbirine bağlayan krom çıtanın yerini de farlarla uyumlu kırmızı bir şerit almış. Buradan taşınan krom çıta, tampon bölümünde tekrardan tasarlanan reflektörlerin arasına yerleştirilmiş. Meydana getirilen bu değişimler haricinde arka yüzün genel yapısı korunmuş.

Aracın kabin tarafına ilişkin tek bir görsel var. Fakat iyi bir açıdan çekilmediği için buradaki değişimi tüm detaylarıyla görmek oldukça zor. Göze çarpan detaylar içinde daha büyük çerçeveye haiz yenilenmiş bir bilgi-eğlence sisteminin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Kaputun altında ne benzer biçimde bir değişim yapılacağı hemen hemen belli değil. Sadece Koreli üretici resmi web sitesi üstünden dün yapmış olduğu yazılı açıklamada Ecodynamics+ adını verdiği dizel-hafif hibrid motorunu duyurmuştu. Bu motorun ilk kez yeni Kia Sportage modelinde kullanılacağı belirtilmişti.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!