Ana Sayfa / Donanım / LoL’ın yeni sezonu için harika bir video yayınlandı

LoL’ın yeni sezonu için harika bir video yayınlandı

LoL'ın yeni sezonu için harika bir video yayınlandı

League of Legends tüm dünyada olduğu şeklinde devletimizde de en oldukça oynanan oyunların başlangıcında geliyor. 2017 sezonu geçtiğimiz dönemlerde biten League of Legends‘ın yeni sezonu için artık sayılı saatler kaldı. 16 Ocak’ta yeni sezonu başlamış olacak olan oyun için Riot Games‘tan yorumlama ve fantastik bir video geldi. Firmanın bu açıklamasına ve Tırmanış adlı bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

4 milyondan fazla belirtilen oyuncusuyla Türkiye’nin en oldukça oynanan oyunu olan League of Legends’da yeni sürem 16 Ocak 2018’de başlıyor. Dereceli sıraların bitmiş açılacağı yeni sürem, savaşım tutkunu LoL oyuncularına ustalıklarını kanıtlayabilecekleri yepyeni fırsatlar sunarken; sürem baştan başa sunulacak coşku verici sürprizler ve ödüller, League of Legends yolculuğunu tüm oyuncular için fazla daha şen ve keyifli ideal getirecek.

Mücadelenin Sınırları Ortadan Kalkıyor

League of Legends’a sürem öncesi dönem güncellemesiyle gelen rünler, yeni sezonda dereceli sıraların her yerde açılması ve ustalaşmış espor liglerinin başlangıcıyla beraber daha rekabetçi bir ortamda yepyeni stratejilere ve taktiklere esin verecek. Bedelsiz olarak sunulan 60 yeni rünle kendilerine en uygun oyun stillerini geliştiren oyuncular, Vadi’de yepyeni ve heyecanlandırıcı stratejileri hayata geçirme şansı bulacak.

Ek olarak League of Legends’da düzey sınırının kalkması, daha ilkin maksimum 30’uncu seviyeye yükselebilen oyuncuları yeni hedeflerle buluşturacak. LoL oyuncuları ulaştıkları her yeni seviyeyi kendilerine sunulan ödüllerle kutlayacak.

Takdir Görebilen Oyuncular Ödüle Doymayacak

Yenilenen takdir sistemi, yeni sezonda daha da gelişmiş haliyle oyuncularla buluşacak. LoL’ü daha şen ışık halkası getiren örnek oyuncuları şereflendirmek için tasarlanan sistem, yeni sezonda daha kavranabilir bir yapıya ve birbirinden cazip ödüllere haiz almak suretiyle zenginleştirildi. Bu Nedenle oyun sırasındaki davranışlarıyla arkadaşlarının beğenisini kazanan örnek oyuncular, sürem baştan başa takdir basamaklarında adım adım yükselirken yol her tarafında hususi ödüllere kavuşacak.

Takımını Kur, Türkiye’nin En İyileri Aralarında Yerini Al

Gelecek aylarda oyun içine dahil olacak “Arena” adlı turnuva sistemine ilave olarak, takımlar sürem her tarafında Türkiye’nin pek fazla ayrı ilindeki web kafelerde düzenlenen turnuvalara da katılabilecek. Ilkin kendi bölgesindeki, ardındaki Türkiye genelindeki rakipleriyle aleyhinde karşıya gelecek olan takımlar, 1 ay sürecek turnuvalar baştan başa Türkiye’nin en iyisi edinmek ve dereceye girerek çekici ödüllere kavuşmak için savaşım edecek.

Yeni Görevler, Yeni Heyecanlar

League of Legends’da geçtiğimiz sürem oyuncularla buluşan görevler çeşitlenerek devam edecek. Sürem başlangıcına hususi tasarlanmış görevlerin yanı sıra, sürem her tarafında kurgulanacak marifetli ve keyifli görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular, kendilerini izahat edebilecekleri hususi simgelerden sürprizlerle doymuş kapsüllere değin böylece fazla ödüle kavuşacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!