Kene' ye yeni fragman geldi
Kene’ ye yeni fragman geldi

Kene' ye yeni fragman geldi
Kene(The Tick) emsalsiz 90’ların en sevilen kahramanlarındandı. Bir nesli  mutlu eden efsaneleşmiş Fox Kids’de gösterilen bu çizgi film, Marvel ve DC süper kahramanları varken gerçi aralarından sıyrılmış ve büyük bir yengi elde etmiştir.

İlgili resim

Süper kahramanların var olduğu bir zamanda yaşamış ve hiçbir süper gücü olmayan Arthur adındaki akli dengesi bozuk bir muhasebecinin tanıştığı Kene,  kısa zamanda Arthuru suçla savaşmaya ikna eder ve hikayemiz adım atar.
Geçtiğimiz yıl Amazon Prime tarafınca diziye uyarlanacağı açıklanan lakin günümüze kadar yalnızca bir kaç fotoğraf ve kısa videosu gösterilen Kene, sonunda fragmanına kavuştu.

Amazon Prime’ın yeni serisinde Guardians of the Galaxy’deki Denarian Saal rolüyle tanıdığımız Peter Serafinowicz Kene rolünü üstlenmiş. Yardımcısı Arthur (Güve) rolünü yapan de Griffin Newman olan Aksiyon-komedi tadındaki The Tick 25 Ağustos Cuma günü hayranlarıyla buluşuyor.

Biz gerçi eski günlerin hatrına Fox Kids zamanındaki Kene’nin girişini buraya koyalım fakat azıcık duygulanalım.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE