Ana Sayfa / Güvenlik / Kaspersky Lab korumalarından hangisi sizin için daha uygun?

Kaspersky Lab korumalarından hangisi sizin için daha uygun?

guvenlik superonline eu

Kaspersky Lab’in niçin tüketicilere yönelik bu kadar fazla sayıda ürünü bulunduğunu merak etmişsinizdir. Sitemizde, Kaspersky Web Security, Kaspersky Total Security, Kaspersky Parasız Antivirüs ve daha bir oldukca ürün görmüş olacaksınız. Peki hangisini seçmelisiniz? Duruma göre farklılık gösterir, fakat size yardım edebiliriz.

Güvenlik çözümleri ile alakalı beklentiler, kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor. Bu yüzden birçok çeşitli çözüm ürettik. Burada, sizin için en doğru korumayı seçmenize yardım edecek bir infografik sunuyoruz.

 

Umarız doğru güvenlik çözümünü seçmenize destek olmuşuzdur. Seçtiğiniz çözümü indirmek için, çözümün infografik üstünde bulunan simgesine tıklayın ve bu çözümü korumak istediğiniz cihazlara kurun.

Ürününüzü seçerken daha fazla yardım almak istiyorsanız sitemize gidebilir ve sağ üst köşedeki “SEÇMEME YARDIM ET” seçeneğine tıklayarak direkt yardım aracına erişebilirsiniz.

Hangi ürünü seçerseniz seçin, birinci derslik güvenlik elde eden, son teknoloji ürünü bir güvenlik çözümüne haiz olacaksınız. Ürünlerin hepsi değişik özellikler sunuyor olsa da bir ortak özellikleri bulunuyor: Hepsi değişik bağımsız kontrol platformlarından birçok ödül kazanmıştır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!