Just Cause 3 Multiplayer yakında bizlerle

Just Cause 3 Multiplayer yakında bizlerle
Just Cause, hiçbir süre yapımcıları nazaran çevrimiçi oyun moduna haiz olmadı. Aralıksız tek şahsiyet olarak piyasaya sürülen Just Cause serisi, herhangi bir halde çevrimiçi mod desteğine haiz olmamasına rağmen, sağlam kitlesi kadar bu istekler gerçekleştirildi. 2016 senesinin Eylül ayından beri üstünde çalışılan Just Cause 3 Multiplayer, oyuncular için 20 Temmuz’da indirilebilir olacak.

Modun yapımcısı nanos GbR, Avalanche Studios’tan müsade alarak geçtiğimiz yıl Just Cause 3’ün “multiplayer” eklentisi üstünde çalışmaya başladı. Modun çıkması ile birlikte beklendiği benzer biçimde birçok kaosu da bununla beraber getirecek. Daha ilkin Just Cause 2’de yer edinen ve resmi olmayan çevrimiçi oyuncu modu, oldukça sevilmiş ve Just Cause 3 için beklenmişti. Avalanche, JC3’ün çıkışında bu şekilde bir mod çıkarmayak kitlesini üzmüştü, fakat daha ilkin bu problemi kolayca halledebilen topluk için bu mesele değildi.

Değişik oyun modları ve 200’den pozitif oyuncu kapasitesi ile çıkacak olan mod Steam’den kolayca ulaşılabilecek. Ek olarak halen üstünde çalışılan mod, Square Enix’ten kırmızı ışık almadı, çağrıda bulunmak oluyor fakat MP modu sorunsuz oynanabilecek.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE