Isis Pharma Ruboril Expert S

Kuperozlu kırılgan ve kuru ciltler için kullanılabilecek olan Ruboril expert s, devamlı kızarıklık yaşayan cilt tipleri içinde uygun bir bakım kremidir. İçeriğinde antioksidan bitkisel ekstreler bulunuyor. Bu da kızarıklığı azaltacak etkisinde bırakır oluşturmaktadır. Bilhassa kılcal damarları güçlendiren krem, nemlendirici tesiri yardımıyla de cilt kuruluğuna karşı etkili sonuçlar alınmasını elde edecektir.

Ruboril Expert S Ürün içinde ne olduğu

Hafifçe rozaseli, telenjiektazi cilt tiplerinde kullanılabilecek bir formüle haiz olan ısis pharma ruboril expert s oldukça varlıklı bir içeriğe haizdir. Altın papatya, mimosa tenuiflora ekstresi, glycyrrhetinic asit, tatlı badem yağı, arnica, saloman, selvi benzer biçimde kuvvetli organik özler içermektedir. Bunların yanında tarçın ekstresi ve barago yağı ve shea butter içerikleri ile de kuru ciltler için tam bir bakım deposu olabilmektedir.

Ruboril Expert S Ürün Yararları

Kızarıklık ve kılcal damar problemlerinde kullanılan krem yararlı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Bilhassa kılcal damarlarında çatmalarından dolayı cilt esnek yapısını kaybedebiliyor. İncelen deri kılcal damarlarda çeşitli deformasyonlara niçin olabiliyor. Aşırı derecede güneş ışığına maruz kalma durumlarında, cilt hastalıkları, kortizonlu kremler kullanımları ile derin incelmesi söz mevzusu olabiliyor. Krem kırılgan ciltler için uzun soluklu olarak kullanılabilen bakımlar sağlıyor.

İçeriğindeki antioksidan tesiri oluşturan nebat özleri ile ürün kırmızı lekelerin ve bunun yanında kılcal damarların genişlemesi ile ortaya çıkan deformasyonlarında önüne geçebiliyor. Rozasenin cilt rahatsızlığının ilk aşamalarında cilt aşırı kırılgan olabiliyor. Ürün bu durumda kuru cilt bulgularını gidererek, kılcal damar görüntülerini hafifletmektedir. Ürünü tertipli kullanarak ciltte oluşan kızarıklıkların önüne geçmek mümkün olacaktır. Cilt üstündeki kuruluk tesirini gidermekte ve cildin derinlemesine nemlenmesini sağlayarak cilt tarafınca fazlaca kolay bir halde emilen ürün, cilt üstünde yağlı bir katman oluşturmayacaktır.

Ruboril Expert S Ürün Kullanımı

Herhangi bir tahrişe ve alerjiye niçin olmayan formülü ile aşırı kırılgan ciltlerde kullanılmaktadır. Gün içinde iki kez kullanılabilir. Uzun süre tedavi edici bir özelliği haiz olması sebebi ile tertipli ve devamlı kullanımlara da uygun olmaktadır. Güneş karşısında oldukça kırılgan olan cilt tipleri içinde extra bakım ürünleri kullanılabilir. Bilhassa kırılgan ve kuru cilt tipleri için verimli sonuçların alındığı ürün, varlıklı içinde ne olduğu ile cilt sorunlarını tedavi edici olarak kullanılabilir.

https://www.dermoeczanem.com/isis-pharma-ruboril-s-krem-30ml

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE