Instagram’da sayfa açma işlemi, instagram’da düzgüsel hesap açma işlemi ile aynı şekilde yapılmaktadır. Sadece sayfa oluşturmak için açacağınız yeni instagram hesabına birkaç ayar yapmanız gerekmektedir.

Instagram’da varolan bir hesabınız var ise bu hesabın üstünden instagram sayfası açamazsınız. Sadece iki hesap içinde geçiş yapabilirsiniz. Instagram sayfası/butik/fan sayfası açmak için yeni bir e-posta yada telefon numarasıyla bir instagram hesabı açmanız gerekmektedir. Daha ilkin instagram hesabı açmayı buradaki Instagram Hesap Açma yazımızda anlattığımız için yeniden anlatmayacağız. Linkteki yazıdan instagram hesabını iyi mi açacağınızı görebilirsiniz.

Instagram sayfanız için yeni hesap açtıktan sonrasında varolan hesabınız içinde geçiş yapabilirsiniz. Bunun için Instagram profilinize gelin ve sağ üst köşede bulunan … üç noktaya (iPhone’da dişli çark) dokunun ve oluşturulan sayfanın en altında yer edinen Hesap Ekle seçeneğini seçin. Oluşturulan sayfada kullanıcı adı/eposta/telefon ve gizyazı bilgilerinizi yazıp giriş yapın.

Instagram hesapları içinde geçiş yapmak için Profil sayfasında, en üstte yer edinen kullanıcı adı kısmına dokunup, geçiş yapmak istediğiniz profili seçmeniz yeterlidir.

Yeni bir instagram hesabı oluşturduktan sonrasında bunu sayfaya dönüştürme işlemine başlayabiliriz. Ilk olarak instagram sayfamızın seçenekler kısmından Gizli saklı Hesap hususi durumunu eylemsiz hale getireceğiz. Böylece paylaştığımız tüm içerikler hepimiz tarafınca gözükecektir. Bunun bir pozitif yanları da şudur: Her insana açık olan sayfamız beğeni ve yorum almış olduğu süre, beğeni ve yorum meydana getiren kişilerin takip edenleri tarafınca bu beğeni ve yorumlar gözükecektir. Bu da sayfamızın daha fazlaca şahıs tarafınca görülmesini sağlayacak ve yeni takipçiler kazanmamızı elde edecektir. Instagram’da takipçi kazanmak için hazırlamış olduğumuz Instagram’da Takipçi Arttırmanın 10 Yolu yazımız bu mevzuda detaylı bilgiler ve ipuçları içermektedir. Instagram sayfasını her insana görünür kılmak için: Profil sayfasında sağ üst köşede yer edinen … üç noktaya (iPhone’da dişli çark) dokunup oluşturulan Seçenekler sayfasında Gizli saklı Hesap seçeneğini eylemsiz hale getirin.

Instagram sayfasının bununla beraber bir feysbuk sayfası var ise, feysbuk sayfasına bağlayabilirsiniz. Böylece instagram sayfanızdaki paylaşımlarınız otomatikman feysbuk sayfanızda da paylaşılacaktır. Ek olarak ileride instagram sayfası için reklam vermek istediğinizde instagram’da reklamlarınızın görünmesini elde etmiş olacaksınız. Instagram hesabına feysbuk sayfasını bağlamak ve instagram hesabına telefon, yol tarifi ve e-posta ekleme işlemini buradaki Instagram Profiline Konum, Telefon ve E-Posta Ekleme yazımızdan okuyabilirsiniz.

Instagram sayfa açma işlemi bu kadar dostlar. Yorum kısmından aklınıza takılan soruları ve var ise yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE