Ana Sayfa / Donanım / Infinity War hakkında yeni bilgiler

Infinity War hakkında yeni bilgiler

Infinity War hakkında yeni bilgiler

Infinity War hakkında yeni bilgiler
Serüvenine Iron Man ile başlamış olan Marvel Cinematic Universe, tüm 10 yıl sonradan, yaptıkları tam 15 filmden sonradan, sonunda Avengers: Infinity War altında toplanacak. Geçtiğimiz hafta sonu Disney Expo doğrusu D23’de Marvel, Infinity War hakkında bir sürü yeni informasyon paylaştı. Orada bulunanlara hususi olarak bundan başka fragman gösterildi. İçeride bulunanların anlattığına nazaran fazla güzel görünen bu fragmanı ikimiz de duyduğumuz kadar size aktaracağız.

The Guardians of the Galaxy uzayda dolanırken Yıldız Lord’un boşlukta hareketsiz duran bir kişiyi görmesiyle adım atar. Roket Racoon’un bedeni içeriye almasıyla bu kişinin Thor bulunduğunu görür. (Organik olarak Ragnarok spoiler’ı oluyor bu.) Mantis uynadırdıktan sorna Thor “Siz de kimsiniz?” der ve öteki bir gezegene doğru uçamaya başlarlar. Gittikleri gezegen adamakıllı paramparçadır.

Bir sonraki sahnede Dünya’da Scarlet Witch’i bir otomobilde görüyoruz. O sırada bir karı sesi Loki Tesseract’ı kendinden fazla uzun birine teslim ederken “Death follows him like a shadow” doğrusu “Ölüm onu gölge benzer biçimde takip ediyor” diyor.

Öteki sahnede Peter Parker yer yüzüne düşen gölge yüzünden Örümcek Hisleri harekete geçiyor, çarçabuk arkasını dönüyor ve gökyüzünde devasa bir vapur görüyor. Tony Stark “Bir şansımız var” “O bizlere geliyor” der ve yere düşmüş olan uzay gemisinden Thanos çıkar. Başlamış olan savaştan bahşedilen görüntüler de Doctor Strange portallar açıyor ve Yıldız Lord içlerinden geçip Thanos’a ateş ediyor. Homecoming’in sonundaki yeni zırhı ile Spider-Man’de hava görülüyor. Hapiste olan Vision, Bucky ile beraber Wakanda ordusu, sakallı Captain America, sarı saçlı Black Widow ve yeni zırhıyla Iron Man. Hulkbuster zırhını da başkası kullanıyor lakin kim olduğu gösterilmiyor.

Ağır ziyan olmuş olarak yerde yatan Peter Parker’ı, o sırada acıklı Tony Stark başından tutarken “Özür dilerim Tony” der. Thanos, Thor’u kafasından meblağ ve sıkar ve sonradan elinde Infinity Gauntlet olan Thanos Ay’ı Dünya’ya doğru çekmeye adım atar.

YouTube’da 50 saniyelik bir görünüm var fakat hakiki olduğuna belli değiliz.

Açık oturum’de Marvel Studios başkanı Kevin Fiege, sahneye Infinity War’da yer edinen oyuncuların bazılarını çağırdı. Kadraja sığmayacak kadar büyük olan ekip’de fragman esnasında orada bulunmaktaydı. Panelin videosunu da aşağıdan seyredebilirsiniz.

Thanos’un en iyi askerleri olarak malum Black Order’da görücüye çıkmış oldu.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!