Ana Sayfa / Donanım / Ilk Witcher tıpkı Diablo gibiymiş

Ilk Witcher tıpkı Diablo gibiymiş

Ilk Witcher tıpkı Diablo gibiymiş

Ilk Witcher tıpkı Diablo gibiymiş
Oyun dünyasının en başarıya ulaşmış serilerinden biri haline gelen The Witcher, adeta gönlümüzde tahta haiz olmayı başaran CD Project RED tarafınca uzun senelerdir biz RPG severler ile buluşmaya devam ediyor. The Witcher 3’ten sonradan büyük bir boşluğa düşmüş olsak da, son yapımın ek olarak görsel hem de oynanış bakımından neredeyse sonsuz olması baştan sona, yapımı hala daha ilk günki zevkle oynamaya devam edebiliyoruz.

Bugün ise serinin daha birincil başlarından bizleri epeyce şaşırtan bir şart ortaya çıktı. 2007 senesinde çıkan ilk Witcher oyunun fazla oldukca daha öncesinde, 2003 senesinde meydana getirilen ilk Witcher oyununun prototip görüntüleri oyuncular ile paylaşıldı. Oldukça garip bir halde o zamanlar bir Diablo klonu benzer biçimde görünen ve Hack & Slash bir RPG oyunu olarak tasarlanan yapım, o şekilde piyasaya sunulsaydı bu günki kadar büyük bir etki yaparmıydı agnostik fakat, hayallerimizi de süslemiyor yok. Kim bilir ola ki bigün CD Project INKAR, ortalama olarak Diablo’nun ve dolayısı ile Blizzard’ın tekelinde kalan Hack & Slash RPG’lere azca kalsın büyük bir karşı taraf olarak yeni bir oyun ile karşımıza çıkabilir.

Her neyse sözü daha pozitif uzatmayalım ve sizleri iptal edilen Witcher oyunun prototip oynanış görüntüleri ile baş başa bırakalım:

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!