İddialara kadar Marvel çoktan Blade'yi dizi olarak sipariş etmiş!
İddialara kadar Marvel çoktan Blade’yi dizi olarak sipariş etmiş!

İddialara kadar Marvel çoktan Blade'yi dizi olarak sipariş etmiş!
Bildiğiniz şeklinde geçen gün bir haber yapmış ve Marvel’ın başkanı Kevin Feige’in Blade geri dönecek yorumlama yaptığını söylemiştik. Her ne değin meşhur başkan şu lahza için Blade projemiz değil fakat ne olursa olsun geri gelecek demiş olsa da ortaya mühim iddialar atıldı. Söylentilere nazaran Marvel şimdiden Blade karakterinin dizisi için senaryo siparişi vermiş, yayınlanacağı kanal ile anlaşmış ve başrol oyuncusunu doğrusu Blade’yi canlandıracak aktörü de bulmuş. Bir dizi/film eleştirmenine dayandırılan bu iddialara nazaran dizi SyFy kanalında yayınlanacak ve Blade karakterini de Hakkaniyet Ardındaki, Django ve Fantastik Örümcek Adam 2 filmleri ile akıllarda yer edinen meşhur erkek oyuncu Jaime Foxx canlandıracakmış. Bu iddiaların Marvel forumlarında duyurulmasının ardında hayranlar nerede ise şirketi sual bombardımanına tuttu fakat herhangi bir devlete ilişik izahat gelmedi.

Şu başlıca dek ek olarak Marvel ek olarak SyFy hem de Jaime Foxx sessizliğini koruya dursun, ortaya atılan bir diğeri başka iddia ise fanatikleri daha da heyecanlandırdı. Bu sebeple çıkan öteki söylentilere tarafınca dizide Blade karakteri ile özdeşen meşhur erkek oyuncu Wesley Snipes’ı da konuk oyuncu olarak görebiliriz. Bildiğiniz şeklinde Kevin Feige yapmış olduğu açıklamasında Marvel’ın asla Wesley Snipes’ı unutmadığını söylemişti. Doğrusu şirket 55 yaşındaki aktörü bir nevi saygı gösterisi olarak dizide fazla yormadan davetli edebilir. Ben bir Blade hayranı olarak kişisel olarak Jaime Foxx ve Wesley Snipes ikilisinin birlikte olmasından sebebiyle oldukca mutlu olurum.  Benim şeklinde diğeri hayranlar da fazla mutlu olacak sadece tüm bu iddiaların içten bulunduğunu düşünerek fanatik yapımı Jaime Foxx / posterler bile yaptılar. Umarız söylentiler içten çıkar da Blade karakterinin hak etmiş olduğu bir dizi yapılır. Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Jaime Foxx ustaca Blade’yi canlandırabilir mi?

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE