Ana Sayfa / Otomobil / Hyundai Motor’un karı yüzde 51 geriledi

Hyundai Motor’un karı yüzde 51 geriledi

Cenup Koreli otomobil üreticisi Hyundai Motor’un net karı senenin  ikinci çeyreğinde yüzde 51 azalarak, analist beklentilerinin altına indi.

Hyundai Motor’un karının azalmasında Çin ve ABD’de satışların  azalması etkili oldu.
Bağlı ortaklığı Kia Motors ile beraber dünyanın beşinci büyük  vasıta üreticisi olan Hyundai Motor ikinci çeyrekte 817 milyar won (729,1 milyon dolar) kar etti. Geçen yıın aynı döneminde net kar

1,66 trilyon won olmuştu. Analistler ise 1,35 trilyon won kar bekliyorlardı. İkinci çeyrekte etkinlik karı 1,34 trilyon won ve satışlar 24,3  trilyon won seviyesinde gerçekleşti.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE