Hidden Dragon Legend Bu Yaz PlayStation’a Geliyor

Hidden Dragon Legend Bu Yaz PlayStation'a Geliyor

Yayınladığı oyunlarla devletimizde de büyük bir takipçi kitlesi olan Çin’in önde gelen yayıncılarından Oasis Games, 2.5D aksiyon platform oyunu HIDDEN DRAGON LEGEND’ın ağustos ayında PlayStation® 4’e çıkacağınıduyurdu.

Süratli ve aksiyon doymuş oynanışıyla uyarı çeken HIDDEN DRAGON LEGEND, oyuncuları antik Çin’de birçok değişik düşmanla karşı karşıya getirecek. Oyunun fazla yönlü oynanışı oyuncuları karşılarına çıkan engelleri ve düşmanları geçmek için oradan oraya zıplayıp tutunacak bir yer ararken, bu esnada önlerine çıkan düşmanları peş peşe kombolarla alt etmenin heyecanını yaşatacak. Aksiyonuyla oyuncuların parmaklarını çalıştıran oyun, haiz olduğu bulmacalarla da düşündürecek.

RYO oyunlarda görmeye alıştığımız derin bir beceri ağacına haiz olan oyun, oyuncuların karakterlerini geliştirmelerine de imkân verecek. Bu kabiliyet ağacını kullanarak kendi oyun tarzlarına yerinde karakteri yaratan oyuncuların zinde düşmanları, heybetli “boss”ları ve Metroidvania seçimi bulmacaları çözmek için dövüş ve bulmaca çözme kabiliyetlerini sonuna kadar kullanmaları gerekecek.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunda, karşı taraf gruplar Dragon Cauldron isminde, kullanana koskocoman güçler veren fakat bunun karşılığında kişinin zihin sağlığını ve mantık becerisini değil eden bir eşyayı ele geçirmek için çaba ediyor. Kötücül bir grup kadar bu eşya ile tesir altına alındığını öğrenen oyundaki kahramanımız, yaşadıklarının öcünü olmak için destansı bir yolculuğa başlıyor.

Mega Fun Games tarafınca geliştirilen ve Oasis Games tarafınca PS4™ için yayınlanacak olan HIDDEN DRAGON LEGEND ağustos ayı içinde 19.99 dolarlık fiyat etiketiyle PlayStation®Store’da yer alacak.

Temel Özellikler:

Aksiyon doymuş oynanış – Antik Çin’de geçen 2.5D hack and slash platform oyunuSonsuz kombolar – Düşmanlarınızı değişik alanlara yönlendirilmiş saldırılar, etkisi altına alan kombolar ve hususi yeteneklerinize daha alçak edinEtkisinde bırakan dövüş mekanikleri – Dalgalar halinde üzerinize gelen düşmanları ışık hızındaki ölümcül saldırılarınızı kullanarak yada oldukca iyi bir zamanlamayla aleyhinde saldırılarla uzun kombo dizileriyle öldürünAkrobatik beceriler – Antik Çin ve paranormal evren temalı haritalarda engelleri geçmek, düşmanlardan firar etmek ve görevinizi bitirmek için zıplayın, yüzün, etrafa tutununZoru sevenler için – Bulmacalar ve yenmek için tüm yeteneklerinizi kullanmanız ihtiyaç duyulan “boss”lar oyundan aldığınız zevki katlayacakDerinlik – Geniş beceri ağacını keşfederek, “Soul Stones” ile açabileceğiniz neredeyse sınırsız komboları, daha güçlü silahları ve hususi hareketleri keşfedinKatıksız gosteri – Derin ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunan ortalama 10 saatlik oynanış süresi

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE