Ana Sayfa / Oyun / GT Sport ve Forza Motorsport 6’nın hasar modellemeleri karşılaştırıldı

GT Sport ve Forza Motorsport 6’nın hasar modellemeleri karşılaştırıldı

GT Sport ve Forza Motorsport 6’nın hasar modellemeleri karşılaştırıldı

GT Sport ve Forza Motorsport 6'nın hasar modellemeleri karşılaştırıldı
PlayStation 4’ün çıkışından bu yanlamasına beklenen üretim Gran Turismo Sport’un hasar modellemeleri, Forza’nın eski Motorsport oyunu olan altıncı halkası ile karşılaştırıldı. Hali hazırda beta süresinden geçen Gran Turismo Sport’a, 1.08 yaması ile beraber hasar modellemelerini daha gerçekçi meydana getiren efektler eklenmişti. 15 Eylül 2015 tarihinde çıkan Forza Motorsport 6 ile karşılaştırılan oyunun zarar modellemeleri fena yok. Uzun bir geliştirilme sürecine sokulan Gran Turismo Sport’un her bir detayının ince ince işlendiğini videodan da fark edebiliyoruz. Fakat bizlere sorarsanız, realizm anlamında oyunun hasar modellemeleri beklentimizin birazcık daha altında kaldı. Çarpma anlarından sonradan arabanın üstünde yalnızca çizikler gördüğümüz Forza Motorsport 6’nın tersine, Gran Turismo Sport’ta çarpmanın şiddetine bağlı dağıtılmış derinlemesine göçükler, kırıklar ve eğilmeler olabiliyor.

Doğal ki Forza Motorsport 6’nın 2 senelik bir oyun bulunduğunu unutmamak lüzumlu. Fakat Gran Turismo Sport’un da takriben 3.5 senedir geliştirilme sürecinde bulunduğunu hatırlatalım. Öteki bir yana çarpışma seslerinin de Gran Turismo Sport’ta daha kaliteli olduğu açık bir halde besbelli.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!