Ana Sayfa / Donanım / Granblue Fantasy Project Re: Link’e hayran kalacaksınız

Granblue Fantasy Project Re: Link’e hayran kalacaksınız

Granblue Fantasy Project Re: Link'e hayran kalacaksınız

Granblue Fantasy Project Re: Bağlantı adını daha duymadıysanız artık duymanızın vakti geldi. Şundan dolayı aksiyon RYO oyunlarını seviyorsanız bu oyuna hayran kalabilirsiniz. Bir süredir geliştirilme aşamasında olan Cygames ve Platinum Games‘in ortak yapımı olan Granblue Fantasy Project Re: Bağlantı için yeni bir video paylaşıldı. Oyunun açık dünyasını, grafiklerini ve dövüş sistemini bildiren oyunda hafifçe bir Final Fantasy XV havası bulunduğunu kimse inkar edemez. başlangıçta bizlere Katalina isminde hanım karakteri bildiren oyunda daha sonrasında oyunun ana karakterlerinden olan Rackham, Percival ve Io‘yu görüyoruz.

Yer yer ekip bazlı dövüş dinamiklerini de oyuna dahil eden geliştiriciler, takımımız ile yaptığımız saldırıları da oyuna eklemiş. Normalde mobil platformlarda yer edinen Granblue Fantasy oyununun evreninde geçen Granblue Fantasy Project Re: Bağlantı, mobil oyundan evrilen bir yapıma gore oldukça nitelikli duruyor.

Bir tek PlayStation 4 platformu için çıkması planan oyun, ilk olarak Doğu bölgesi için çıkacak. Oyunun öteki platformlara gelip gelmeyeceği belli değil fakat Granblue Fantasy Project Re: Bağlantı ile 2018 yılı içinde karşılaşacağız.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!