God of War'da season pass olacak mı?

God of War sadace 2018’in yok son devrin en fazla beklenen oyunlarından birisi olma hususi durumunu taşıyor. uzun süredir özlem kaldığımız Kratos’a yeni macerasında eşlik edeceğimiz oyun için yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu bilgiler kimi süre Sony gore gelirken kimi süre da toplumsal medya aracılığı ile ortaya çıkıyorlar.

twitter üstünden yine yine olduğu benzer biçimde oyunun fanatikleri God of War yönetmenini sual yağmuruna tutmaya devam ediyor. Matthew adlı kullanıcı ise yeni God of War‘da season pass olup olamayacağını sormuş ve devamında da eğer var ise tüm paramı vermeye razıyım diye eklemiş. Gelen bu soruya God of War’ın yönetmeni Cory Barlog‘un cevabı ise oldukça net.

“Oyunda season pass değil.” yanıtını veren Barlog ek olarak öykü mevzusunda sorulan sorulara da ucu açık cevaplar vermiş. Öykü mevzusunda pozitif detaylar vermeyen Barlog, dün gece oyunun bir kısmını her yerde oynadığını ve fiilen mükemmel durduğunu da sözlerine eklemiş.

Çıkış zamanı resmen açıklanmayan God of War için 22 Mart zamanı playstation Store üstünden sızdırılmıştı. Şu demek oluyor ki bir aksaklık olmaz ise tüm bu soruların cevabına ortalama 2 ay sonrasında kavuşacağız.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE