Game of Thrones yeni sezon ilk bölümünden görüntüler paylaşıldı

Game of Thrones yeni sezon ilk bölümünden görüntüler paylaşıldı
HBO kadar gösterilen dizisi ile beraber bilinirliği geçip popüler bir olay haline gelen Game of Thrones, uzun süreden beri hayatımızın tv tarafındaki kayda kıymet bir parçası haline geldi. Hal bu şekilde olunca dizinin yeni sezonu da büyük bir ilgiyle umut ediliyor. Yayınlanmasına yalnızca birkaç gün kalan yeni sezon için naturel olarak yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

16 Temmuz’da ABD’da, 17 Temmuz’da ise devletimizde yayınlanacak olan Game of Thrones’un 7. sezonu için yeni görüntüler gösterildi. Bu görüntüler sezonun ilk kısmına ilişkin.

Gösterilen bu görsellere baktığımızda ilk olarak karşımıza Şimal tarafı geliyor. Birincil görselde Jon Snow’un bayrağı teslim etmiş olduğu ve Ben Crompton nazaran canlandırılan Eddison Tollett’i görüyoruz. Tekrardan burada Meera Reed’de sinyâl karakterler aralarında yer almış. üstelik Brienne ve Podrick olasılıkla alıştırma yaparken gözüküyor.

Daha sonraki görsellerde ise Daenerys ve Cersei şeklinde karakterlere de yer verilmiş. Doğrusu birincil kısmı öykü olarak ne tarafa gideceği açısından büyük bir ilgiyle temenni ediyorum. Gösterilen bu görsellere aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE