Ana Sayfa / Güvenlik / Fujitsu’dan yeni nesil avuç içi okuma ünitesi

Fujitsu’dan yeni nesil avuç içi okuma ünitesi

guvenlik superonline eu

Fujitsu Türkiye; gelişen biyometrik teknolojileri kullanarak tasarladığı ve entegrasyonunu gerçekleştirdiği yeni nesil avuç içi biyometrik doğrulama aleti PalmKey’i, iş ortakları Meddata ve Küresel ile beraber pazara sundu. Sıhhat sektöründe oluşan yüksek talebi karşılamak suretiyle Fujitsu Türkiye tarafınca üretilmeye başlanan PalmKey, biyometrik doğrulama cihazları içinde hız, güvenlik ve kesintisiz emek verme performansı açısından öne çıkıyor.

Fujitsu’nun internasyonal tecrübesi ve kalite güvencesi ile pazarda yerini alan PalmKey, süratli bir halde gerçekleştirdiği ilk kayıt ile hastane personeline daha acele yetkilendirme vererek kesintisiz emek harcamayı güvence altına alıyor.

Fujitsu’nun insan odaklı inovasyon ve beraber mahalli üretim (co-creation) felsefesinin en yeni örneği olarak Türk mühendislerince hayata geçirilen biyometrik doğrulama aleti PalmKey, sektörün gereksinim duyduğu tüm gereklilikleri yerine getiriyor.

Fujitsu Türkiye’nin en yeni ürünü PalmKey hakkında görüşlerini paylaşan Fujitsu Türkiye Kurumsal Hizmet ve Çözümler Direktörü Cengiz Yeker biyometrik doğrulama cihazları ile ilgili açıklamasında şunları söylemiş oldu:

“Küresel ölçekte toplumsal ve ekonomik tüm sahalarda bizi etkileyen dijital dönüşümün mühim bir sonucu olarak, güvenlik sistemleri yaşantımızda gittikçe daha çok yer buluyor. Fujitsu’nun insan odaklı inovasyon felsefesine uygun olarak geliştirdiği biyometrik doğrulama teknolojisi PalmSecure, yüksek güvenilirliği ve doğrulama hızıyla benzer teknolojilerin açık ara önüne geçiyor.

PalmSecure teknolojisine haiz ilk cihazımızla bugüne dek ortalama 30 milyonun üstünde SGK’lı vatandaşımızın kaydı alındı ve hastanelerde 380 milyonun üstünde doğrulama işlemi başarıyla hayata geçirildi.

SGK’nın yitik ve kaçağı önlemek suretiyle oluşturduğu sistem üstünden yüksek hız ve oldukca düşük hata oranıyla işlem meydana getiren avuç içi biyometrik doğrulama teknolojimiz, %80’in üstünde pazar oranı ile en oldukca tercih edilen ürün oldu. Şimdi ise, beraber mahalli üretim felsefemiz ile kıymetli iş ortaklarımız Meddata ve Küresel ile hayata geçirdiğimiz PalmKey’i pazara sunmanın gururunu yaşıyoruz.”

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!