Ana Sayfa / Donanım / Far Cry 5’te fazla daha artı özelleştirme imkanı olacak

Far Cry 5’te fazla daha artı özelleştirme imkanı olacak

Far Cry 5’te fazla daha artı özelleştirme imkanı olacak

Far Cry 5'te fazla daha artı özelleştirme imkanı olacak
Oyun dünyasının kendine özgü serilerinden kabul edilen ve son olarak oyunu ile bizleri neredeyse çağlar öncesine götürmüş, ve bir ekip oyuncular kadar bu kararından dolayı eleştirilmişti. 2017 senesinde Far Cry 5 ile bizleri bitmiş uygar zamana götürecek olan Far Cry 5’ten, bugün acayip bir data daha geldi. Yapımcılardan gelen açıklamaya bakılırsa Far Cry 5’te, serinin en detaylı özelleştirme seçenekleri bulunacak. Hem gene süratli içinde azami tabanca çeşidinin de yeni oyunda olacağı ve oyunun oynanış süresinin 30 saati aşacağı belirtilmiş.

Far Cry 5 seride birincil kez olarak bizleri ABD Birleşmiş Devletleri’nin Montana eyaletine götürecek olan oyunda, oyuncular hayatta kalmak ve özgürlüğü almak için savaşırlarken, bu sakin görünümlü fakat son aşama karmaşık dünyada tek başlarına ya da ayrıntılarıyla iki şahıs olarak gezinebilecek. Oyuncular Far Cry 5’de, Montana’da bulunan kurgusal Hope County’de, yeni serif yardımcısı olarak oyuna başlayacaklar. Kasabanın kuvvet vesilesiyle ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir kült inancı olan Eden’s Gate Projesi bakılırsa senelerdir gürültüsüz sedasız bir yaşam sürdüren Hope County’nin kaosunda kendilerini kaybedecek.

Ek olarak oyun içinde oyuncular, kült güçleriyle beraber hava savaşına girmek için tayyare kullanabilecekler. Kült üyelerinin izini sürerken ve ziraat arazileri, ormanlar, dağlar ve nehirler içinde hayatta kalmak için kaynak toplarken ikonik Amerikan otomobilleri, kamyonlar, ATVler ve tekneler kullanabilecekler.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!