Ana Sayfa / Etiket Arşivi: skoda

Etiket Arşivi: skoda

Skoda Fabia, 2018’e Özel Fiyatlar

otomobil superonline eu

Skoda 2018’de sıfır otomobil hayali kuranlar için segmentinin en dinamik modeliFabia’yı çok özel fiyatlarla sunmaya başladı. Skoda markasının B segmentindekitemsilcisi olan üçüncü jenerasyon Fabia, sahip olduğu donanımlarla birlikte sınıfınınüzerinde özellikler sunmaya devam ediyor.

Devamını Oku »

Yüce Auto’dan Tolga Senyücel’e Duygusal Veda

otomobil superonline eu

2013 yılından bu yana sürdürdüğü Yüce Auto Skoda Genel Müdürlüğü görevinden 1 Şubat 2018 tarihi ile ayrılan Tolga Senyücel onuruna, Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce tarafından veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Yüce Auto Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm Yüce Auto Skoda çalışanları katıldı.

Devamını Oku »

Skoda Vision X’den ilk haberler

otomobil superonline eu

Skoda, Kodiaq ve Karoq modellerinden sonra üçüncü bir model için kolları sıvadı. Ancak yeni model ilk önce konsept olarak örtüsünü kaldıracak. Cenevre Fuarı'nda tanışacağımız Skoda Vision X konsepti,Seat Arona ve VW T-CRoss sınıfında yer alacak.

Devamını Oku »

Skoda’dan Dev Teslimat

otomobil superonline eu

Skoda Türkiye’nin tarihinin bugüne kadar tek seferde yaptığı en büyük satışı 646 adet ile Novartis’e gerçekleştirdi. Filo pazarının en çok tercih edilen markaları arasında hızla yerini alan Skoda, Novartis Sağlık, Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’ye 646 adet Octavia aracın teslimatı gerçekleştirildi. Novartis firmasına araçları Feriye’de düzenlenen törenle, Yüce Auto Skoda Filo Satış Müdürü Harun Göktaş tarafından teslim edildi.

Devamını Oku »

Skoda’dan yeni SUV modeli: Kamiq

otomobil superonline eu

Skoda Kamiq, büyük kardeşleri Karoq ve Kodiaq’a tasarım olarak büyük ölçüde benzese de kendine has karakteristik bir tasarıma sahip. Kamiq, Çin pazarında Hyundai ix25, Citroen C3-XR ve Nissan Kicks gibi modellere rakip olacak şekilde geliştirildi.

Devamını Oku »

Skoda’nın SUV Hücumu; Karoq

otomobil superonline eu

Skoda’nın SUV atağının yeni temsilcisi olan Karoq, Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaptı. Markanın tamamen yeni üyesi, kompakt SUV sınıfında Skoda farkını getirdi. Karoq, 1.6 litre dizel motorun yanı sıra 1.0 ve 1.5 lt benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Devamını Oku »

Skoda’dan bisiklet turu ödülüne tasarım

Avrupa otomotiv pazarı 2007’den bu yana en iyi satış performansını 2017 yılının ilk 6 ayında yakalarken, Toyota bu pazarda yüzde 11’lik bir artış elde etti. Toyota, 2017 yılının ilk yarısında Avrupa pazarında toplam 527 bin adetlik araç satışı gerçekleştirirken, geçen yıla oranla toplamda yüzde 0,3 artış ile yüzde 4,9’luk pazar payına ulaştı. Toyota’nın Avrupa’daki toplam otomobil satışları içinde 208 bin 300 adetini ise hibrit modeller oluşturdu. Geçen yıla oranla hibrit otomobil satışlarında y

Devamını Oku »

Elektrikli kum aracı imal ettiler

Simetrik Sürekli Dört Çeker sistemi ve Boxer motor gibi markaya özgü teknolojileri araçlarında kullanarak otomotiv sektöründe özel bir konuma sahip olan Subaru markası, Nisan 2015 ile Nisan 2016 tarihleri arasında 965.892 adet dört tekerlekten çekişli otomobil satışı gerçekleştirerek bu alanda dünya lideri konumuna geldi. Küresel 4x4 otomobil satışlarında yüzde 15.3’lük bir paya denk gelen bu satış başarısıyla Subaru, ilk defa 1 milyon adet 4x4 araç satışına ulaşmaya bu kadar yaklaştı. Sadece 4x

Devamını Oku »
CLOSE
CLOSE