Ana Sayfa / Etiket Arşivi: otomobil

Etiket Arşivi: otomobil

“Hedefimiz podyum”

Peugeot Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Akın, 508’in basın lansmanında satış hedeflerinin “podyum” olduğunu söyledi. Akın, Peugeot’un SUV konusuna kitlendiğini belirterek markanın SUV stratejisini açıklarken şu noktalara parmak bastı.

Devamını Oku »

SEAT otomobillerinin zorlu testleri

otomobil superonline eu

SEAT, otomobillerini satışa çıkarmadan önce parçalarına farklı testler uyguluyor. SEAT modellerinin prototipleri, yılda 1 milyon 200 bin kilometreden uzun bir test sürüşüne tabi tutulurken; tekerlekleri, koltukları, kapıları, frenleri, kumanda düğmeleri ve daha birçok aksamı son derece zorlu testlerden geçiyor.

Devamını Oku »

Renault SYMBIOZ Demo Car ile otonom sürüş

otomobil superonline eu

Renault, otonom olarak tasarlanmış ilk süratli prototip olan SYMBIOZ demo car test sürüşleri ile markanın kısa vadeli 2023 vizyonunu vurguluyor. SYMBIOZ demo car, ‘mind-off’ teknolojisi ile sürücüyü tüm dinamik sürüş görevlerinden kurtarıyor. Sürücünün önündeki yola konsantre olmasına artık gerek kalmaksızın otomobil, önünde meydana gelen beklenmedik bir olay nedeniyle risk altında kaldığında güvenli bir yere yönlendiriliyor.

Devamını Oku »

TÜVTÜRK’e Global Ödül

otomobil superonline eu

Türkiye’de periyodik araç muayene hizmeti vermeye yetkili tek kuruluş olan TÜVTÜRK; Yönderlik ve Koçluk Derneği European Mentoring & Coaching Council’in mentorluk kategorisinde verdiği ‘Yüksek Takdir Ödülü’ne layık görüldü.

Devamını Oku »

ÖTV Limitlerinde Değişiklik!

otomobil superonline eu

Binek otomobiller için ÖTV matrahları yeniden belirlendi. Motor silindir hacmi 1600 cc'yi geçmeyen binek otomobiller için ÖTV matrahının alt limiti 40 bin liradan 46 bin liraya, üst limiti 70 bin liradan 80 bin liraya yükseltildi.

Devamını Oku »
CLOSE
CLOSE