Ana Sayfa / Etiket Arşivi: mobil

Etiket Arşivi: mobil

İguana Nasıl Beslenir?

Soğukkanlı sürüngenlerden olan iguanalar, son dönemlerde evcil hayvan olarak daha sık beslenmeye başlandılar. Ancak iguanaların beslenmesi diğer evcil hayvanlar kadar kolay değildir. Bakımı biraz zahmetli ve pahalı olan iguanaların evcil hayvan olarak beslenmeden önce iyi karar verilmesi gerekir. Çünkü bakmaktan vazgeçildiğinde bu hayvanı sahiplenecek birisini bulmak oldukça zor olacaktır. Şimdi, iguanaların bakımında nelere dikkat edilmesi gerektiğine bir göz atalım.

Devamını Oku »

Telefonlara sızmak için kullanılan 12 yöntem

guvenlik superonline eu

Araştırmacılar zararlı yazılımları analiz edebilmek için yeni yöntemler ararken, siber suçlular da dijital aygıtları özellikle de telefonları ele geçirmenin sürekli yeni yollarını arıyorlar. Global antivirüs kuruluşu ESET’ten araştırmacılara göre siber suçlular, kafa karıştıran sosyal mühendislik yöntemlerinin yanı sıra zararlı yazılım tespitini engellemeye çalışan karmaşık teknik kodlar uyguluyorlar. ESET uzmanları, son dönemde görülen 12 sızma yöntemini mercek altına aldı.

Devamını Oku »

Mobil’den Hafif Ticarilere Özel Çözüm!

otomobil superonline eu

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Mobil Oil Türkiye’nin, hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirildiği Mobil Delvac Hafif Ticari Araçlar ürün ailesi, Mart ayı itibariyle Türkiye'de satışa sunuluyor. Hızla gelişen hafif ticari araç pazarında önemli bir boşluğu dolduracak Mobil Delvac'ın hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirilen ürün yelpazesi, motor ömrünün uzamasına yardımcı olurken, çamur ve aşırı hizmet şartlarına bağlı aşınmalara karşı üstün koruma ve performans s

Devamını Oku »