Ana Sayfa / Etiket Arşivi: iphone x

Etiket Arşivi: iphone x

OnePlus 6 vs iPhone X Hız Testi

mobil superonline eu

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 6 vs Galaxy S9+ Hız Testi‘ni sizlerle paylaşmıştık. Amiral gemi katili OnePlus 6, Galaxy S9+’a fark atmıştı. Şimdi karşısında iOS platformunun en iyi telefonu olan iPhone X var. EverythingApplePro youtube kanalının hazırladığı hız testini sizlerle paylaşıyoruz.

Devamını Oku »

Galaxy S9+ vs iPhone X Düşme Testi

mobil superonline eu

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9+ ve iPhone X için düşme testi yapıldı. PhoneBuff youtube kanalı tarafından hazırlanan testte her iki akıllı telefon bir mekanizma yardımıyla sert beton zemin üzerine bırakılıyor ve telefonların sağlamlıkları test ediliyor.

Devamını Oku »

Galaxy S9+ vs iPhone X vs OnePlus 5T Hız Testi

mobil superonline eu

Phonebuff youtube kanalı Samsung Galaxy S9+, iPhone X ve OnePlus 5T için hız testi yaptı. Hazırlanan videoda üç amiral gemisiyle aynı anda 16 farklı oyun ve uygulama ardarda 2 tur olacak şekilde çalıştırılıyor ve telefonların uygulamaları çalıştırma hızları gözler önüne seriliyor.

Devamını Oku »

Apple’dan Uygun Fiyatlı iPhone X Hamlesi Gelebilir

mobil superonline eu

Apple’ın geçen yıl tanıttığı amiral gemisi iPhone X, çift arka kamerası, çerçevesiz uçtan uca ekranı ve yüz tanıma sistemiyle büyük beğeni topladı. Ancak yüksek fiyatı (ABD’de 999$, Türkiye’de 6000 TL’den başlayan fiyatlar) nedeniyle istenilen satış rakamlarını yakalayamadı. Bundan ötürü bu yıl Apple’ın iPhone X özelliklerine sahip ve daha ucuz bir iPhone modeli sunması bekleniyor.

Devamını Oku »

Galaxy Note 8’in iPhone X’den Daha İyi Olan 23 Özelliği

mobil superonline eu

2017 yılının en iyi iki telefonu Samsung Galaxy Note 8 ve iPhone X‘i sizler için inceledik ve telefonların birbirine göre üstün olan özelliklerini sizler için listeledik. İlk yazımızda Galaxy Note 8’in iPhone X’den daha iyi olan özelliklerini paylaşacağız. Sonraki yazımızda ise iPhone X’in Galaxy Note 8’den daha iyi olan özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku »

iPhone X’in Pek Bilinmeyen 10 Özelliği

mobil superonline eu

iPhone X’in bilinmeyen gizli özelliklerini sizler için araştırdık ve listeledik. iPhone X’in en iyi 10 bilinmeyen özelliğini sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız bilgilerin bazılarını biliyor olabilirsiniz ama birçoğunu ilk kez duyacağınıza eminiz.

Devamını Oku »

iPhone X Nihayet Türkiye’de Satışa Sunuldu

mobil superonline eu

Apple, 12 Eylül’de gerçekleştirdiği etkinlikte iPhone’un 10. yılına özel ürettiği iPhone X modelini tanıtmış ve bir süre sonra birçok ülkede satışa sunmuştu. Türkiye’deki kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklenen iPhone X nihayet bugün (24 Kasım) Türkiye’de satışa sunuldu.

Devamını Oku »

iPhone X ve iPhone 8 Plus Düşme Testi

mobil superonline eu

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in satışa sunulmasıyla birlikte telefon için birçok farklı test videoları hazırlandı. Biz de sizler için farklı youtube kanallarının hazırladığı testleri yayınlayarak telefon hakkında detaylı bilgi sunmaya çalışıyoruz.

Devamını Oku »

iPhone X Yerine Tercih Edebileceğiniz En İyi 6 Telefon

mobil superonline eu

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in yerine satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonları sizler için listeledik. Apple’ın 10. yıla özel ürettiği iPhone X bazı konularda eleştiri konusu oldu. Şimdi öncelikle iPhone X’i neden tercih etmemeniz gerektiğini ve daha sonra en iyi iPhone X alternatiflerini listeleyeceğiz.

Devamını Oku »