Ana Sayfa / Etiket Arşivi: 2018

Etiket Arşivi: 2018

ÖTV Limitlerinde Değişiklik!

otomobil superonline eu

Binek otomobiller için ÖTV matrahları yeniden belirlendi. Motor silindir hacmi 1600 cc'yi geçmeyen binek otomobiller için ÖTV matrahının alt limiti 40 bin liradan 46 bin liraya, üst limiti 70 bin liradan 80 bin liraya yükseltildi.

Devamını Oku »

Skoda Fabia, 2018’e Özel Fiyatlar

otomobil superonline eu

Skoda 2018’de sıfır otomobil hayali kuranlar için segmentinin en dinamik modeliFabia’yı çok özel fiyatlarla sunmaya başladı. Skoda markasının B segmentindekitemsilcisi olan üçüncü jenerasyon Fabia, sahip olduğu donanımlarla birlikte sınıfınınüzerinde özellikler sunmaya devam ediyor.

Devamını Oku »

Toyota’dan yeni yılın ilk ayına özel kampanya

otomobil superonline eu

Toyota, yeni yılın ilk kampanyasında stoklarla sınırlı 2017 model yılı otomobiller için çok cazip indirimler ve benzersiz avantajlar sunuyor. Türkiye’de üretilen ve standart olarak sunulan Toyota Safety Sense sistemi ile segmentinde en güvenilir araç olan Toyota C-HR, 9 bin 500 TL’lik indirimle ocak kampanyasında yer alıyor. Toyota C-HR’ların bazı modellerinde de güncellenen ÖTV matrahı ile yüzde 6,2’ye varan vergi avantajı bulunuyor.

Devamını Oku »

CITROËN’den yeni yıla özel takas indiriminin yanı sıra kredi kampanyası veya peşin indirim imkanı

otomobil superonline eu

Citroën, yeni yıla yeni satış kampanyası ile başlıyor. Kampanya kapsamında Citroën C3, C-Elysée, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo Combi modellerinde 1.000 ila 5.000 TL arasında değişen takas indirimi sunuluyor.Takas indirimine ek olarak Ocak ayı boyunca 2017 model tüm binek Citroën modelleri ve Berlingo’da 30.000 TL için 12 ay yüzde 0.89’luk kredi imkanı sağlanıyor. Kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenler için ise ek 1.500 TL peşin indirimi sağlanıyor.

Devamını Oku »

SEAT Ibiza’nın 33 yıllık serüveni

otomobil superonline eu

SEAT’ın en beğenilen modellerinden biri olan Ibiza’nın ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana 33 yıl geçti. İlk neslindeki düz hatlardan, 5. neslinde dinamik bir siluete dönüşen SEAT Ibiza’nın tasarım serüveni birçok hikayeyi içinde barındırıyor

Devamını Oku »

Hyundai’nin ismi belli olmayan SUV’undan ilk detaylar

otomobil superonline eu

Las Vegas’ta düzenlenecek etkinlikte sahne alacak olan Hyundai cephesinin son hidrojen projesi, dikkat çeken iyileştirmeleri beraberinde getirecek. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

Devamını Oku »

KİA yenilikçi teknolojilerini 2018 CES’te sergiliyor

otomobil superonline eu

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden KIA, 2018 CES (Tüketici Elektroniği Fuarı)’teotonom sürüş, bağlanabilirlik ve Eko/Elektrik teknolojilerini tanıtarak mobiliteningeleceğine ışık tutuyor. 2030 yılına kadar ürün gamının tamamını bağlanabilirlikteknolojileriyle donatmayı amaçlayan KIA, 2025 yılına kadar hibrit, elektrikli ve yakıthücreli olmak üzere 16 elektrikli model sunmayı hedefliyor. 2020 yılında yeni yakıt hücrelimodelini tanıtacak olan KIA’nın Niro EV Concept otomobili,

Devamını Oku »

MTV Dönemi Otopratik Mağazalarına Fırsatlarla Geldi

otomobil superonline eu

Brisa’nın araç bakım mağaza zinciri Otopratik ve Yapı Kredi, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) dönemine özel kampanya ile araç sahiplerine fırsatlar sunuyor. MTV ödemesini Yapı Kredi kanalları veya World Card ile ödeyen araç sahipleri, Otopratik mağazalarında geçerli ücretsiz check-up ve indirimli periyodik bakım hizmeti kazanıyor.

Devamını Oku »
CLOSE
CLOSE