En sevdiğimiz 10 Spider-Man kostümünü sıraladık

En sevdiğimiz 10 Spider-Man kostümünü sıraladık
Sony’nin Marvel ile Spider-Man’in telif hakları mevzusunda anlaştığı gün luktan uçmuştuk. Ilkin Civil War sonradan da kendi filmi Homecoming ile MCU evrenine dönen Spider-Man kuşkusuz bir çoğumuzun en sevilmiş olduğu süper kahramanlardan. Filmin telaşı ile beraber ikimiz de kendimize hususi bir Spider-Man sıralaması yapalım dedik.

Bildiğiniz suretiyle Spider-Man şu demek oluyor ki Peter Parker bir lise öğrencisidir. Bigün okul gezisinde radyoaktif bir örümcek kadar ısırlan Peter, bazı süper güçler kazanır. Amcasının ölümünden sonradan bu güçleri iyilik için kullanmaya karar verir ve Spider-Man adını alır. Marvel’ın uzun bir vakit yüzü olan Spider-Man bir fazla evrene ve ansızın fazla değişik hikayeye haizdir.

Gelelim listemize, Merlin’in Kazanı ekibi olarak sizlere en sevdiğimiz 10 Spider-Man kostümünü sıraladık.

10- Spider-Man: Noir

Alternatif evrende bulunan Noir bildiğimiz Spider-Man’den azıcık hırçın. Siyah cilt kostümü, demir gözlükleri olan ve tabanca kullanan Noir, Spider-Verse zamanında bizim orjinal Spider-Man ile tanışır ve suçla savaşmak için silaha gereksinim olmadığını öğrenir.

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE