Ana Sayfa / Donanım / Elder Scrolls Online’ın yeni güncellemesinden teferruat

Elder Scrolls Online’ın yeni güncellemesinden teferruat

Elder Scrolls Online'ın yeni güncellemesinden teferruat

Elder Scrolls Online için Bethesda kadar yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuna olan desteğini sürdüreceğe benzeyen işyeri son olarak 2018’in birincil büyük güncellemesi olan Dragon Bones ile ilgili bazı açıklamalarda bulunmuş oldu. Bu yorumlama ve içerik ile ilgili gösterilen bilgiler şu şekilde;

“Dragon Bones ismindeki iki zindanlı DLC Oyun Paketi ve içinde bir fazla yeni özellik bulunan ve ESO’yu daha da iyi ışık halkası getirecek parasız Güncelleme 17. Dragon Bones ve Güncelleme 17’nin Şubat ayında yayınlanması planlanıyor.

Dragon Bones DLC Oyun Paketinde iki yeni zindan bulunacak – Scalecaller Peak ve Fang Lair – hem düzgüsel, keza veteran modlarda mevcut olacak bu zindanlarda son bosslar için dahası Hard Mode bulunacak. Bu yeni zindanlarda oyuncular hastalıklı ogreler, zinde büyücüler ve onların namevt minyonları, hatta kadim bir ejderhanın canlandırılmış kemiklerine değin yeni ve eski bir fazlaca düşmanla karşılaşacaklar.

Oyuncular yeni eşyalar ve mahlukat setleri, ganimetler ve başarımlara ilave olarak bu zindanlardan birine girdikleri lahza haiz olacakları Renegade Dragon Priest maskesi ile de ödüllendirilecekler. Dragon Bones DLC Oyun Paketi ESO Plus üyelerine parasız sunulacak, üye olmayan oyuncular ise paketi Crown Store üstünden satın alabilecekler.

Her insana parasız sunulacak Güncelleme 17 ise Dragon Bones ile aynı anda yayınlanacak ve içinde şunlar bulunacak:

Kostüm Sistemi: oyuncular giyindikleri ekipman ne olursa olsun görünüşünü egemen olarak özelleştirebilecekler

İki Yeni Cenk Alanı: Orc Kalesi Mor Khazgur ve Cüce Harabeleri Deeping Drome 4v4v4 fazlaca oyunculu savaşlar için iki yeni arena sunuyor (Battlegrounds PvP modu ESO: Morrowind gerektirir)

Ev Depolama Sistemi: bir çok kez istenilen bu kalite bir uçtan bir uca oyuncular Homestead ev sistemi yöntemiyle eşyalarını evlerine tehlikesiz halde kilitleyerek saklayabilecekler

Ek Oynanış Özellikleri: oyuncuları level atladıklarında en iyi ekipman ve kabiliyet seçimi için yönlendirecek olan Level Atlama ve Kabiliyet Danışmanları ve sinerji yaratan kabiliyetleri tanımanızı kolaylaştıracak yeni cenk yenilikleri keza yeni, ek olarak de deneyimli oyuncuların ESO’yu daha gizli saklı oynamalarını sağlayacak.

Güncelleme 17’ye dahil olan tüm yenilikler, tüm Elder Scrolls Online oyuncularına parasız olarak sunulacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!