Dunkirk benim en fazla zorlandığım film oldu
, updated:

Dunkirk benim en fazla zorlandığım film oldu

Dunkirk benim en fazla zorlandığım film oldu

Dunkirk ile beraber İkinci Dünya Savaşı‘nın tamamlanmamış aşina bir öyküsünü beyaz perdeye taşıyan Christopher Nolan, filmden sonrasında hoş övgüler toplamıştı. Christopher Nolan ile beraber çalışan meşhur besteci Hans Zimmer ise film hakkında bazı açıklamalarda bulunmuş oldu. Zimmer, Dunkirk için kariyerinde en zorlandığı meslek bulunduğunu söylemiş oldu.

60 yaşındaki Alman besteci, film hakkında hem “Bir gerilim sistemi halini alan takriben 100 dakikalık demo hazırladım. Benzer sorunlarla karşılaşınca ve 24 saat süresince uyumadım. Bir Ekip zamanlar işin kolayına firar etmek istiyordum, eve gidip bir tutam yiyecek yiyip uyumak ve tüm gece bunun hakkında rüya bakmak istiyordum. Fakat Nolan bu rahat yolu seçmeme asla müsaade etmedi.” söyleminde bulunmuş oldu.

Christopher Nolan‘ın aralıksız kendine yeni görüşler verdiğini ve fazlaca muavin bulunduğunu vurgulayan Hans Zimmer, meşhur yönetmen ile kedi ve köpek benzer biçimde ağız dalaşı ettikleri zamanların da bulunduğunu söylemiş oldu. Dört Grammy ödülü, Classical BRIT ödülü, 2 Altın Küre ödülü ve öteki taraftan Oscar ödülüne haiz olan Hans Zimmer, son olarak Christopher Nolan ile iyi dost olduklarını açıklamalarının sonuna ekledi.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

↑ Up