Driveclub geliştiricileri yeni bir oyun üstünde çalışıyor

Driveclub‘ı icra eden ekip hatırlayacağınız suretiyle Sony nazaran değişik  oyunun desteği kesilmişti. Oysa ekipten ayrılan başarıya ulaşmış geliştiriciler, MotorStorm oyununun geliştiricilerini de yanına alarak Wushu Studios isminde yeni bir oluşum ile karşımıza çıktılar. Stüdyonun kurucularından olan Bölge McDermott, yapmış olduğu açıklamada Unreal Engine 4‘ü kullanarak gelecek temalı bir oyun üstünde çalıştıklarını belirtti. Hem çalışmış oldukları projenin bir yarış olmadığının altını çizen başarıya ulaşmış geliştirici, akıllarına gelen her türlü reformcu fikri denediklerini söylemiş oldu.

Yeni oyunun konsola mı hususi olacağı, yoksa tüm platformlara mı geleceği güvenli değil. Oysa Sony‘den bağlarını kopartan geliştiriciler, muhtemelen yeni oyunu tüm platform için piyasaya süreceklerdir. Driveclub üstünde toy hatalar icra eden fakat bu tarz şeyleri sonradan telafi eden geliştirici ekip, maalesef oyunu oyunculara sevdirememişti.

Öteki bir yanlamasına Unreal Engine 4’ü kullanacak olan yeni oyunun iyi mi gözükeceği ise merak o ediliyor. Umarız oyun PC platformuna da çıkabilir kaza Unreal Engine 4 ile beraber geliştirilen bir oyunun gerçek potansiyeli PC platformunda çıkacaktır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE