Ana Sayfa / İnceleme / Bükülebilir ZTE Axon M ortaya çıktı
inceleme superonline eu

Bükülebilir ZTE Axon M ortaya çıktı

Tam anlamıyla bükülebilir bir model görmeyi merakla bekliyoruz. Bu anlamda Samsung’un Galaxy X adlı bir telefon üstünde çalmış olduğu kısa bir süre ilkin de onaylanmıştı. Sadece Galaxy X seçimi bükülebilir bir model de görünüşe bakılırsa ZTE’den geliyor.

Bugün ZTE’nin Axon M olarak adlandırılan yeni bir modeli gün yüzüne çıktı. Bu model genel olarak Galaxy X’ten birazcık değişik olacak. Şu sebeple en azından şu an için ZTE’nin bu modelde her biri 1080p çözünürlükte iki ayrı açık oturum ve iki ekranın birleştiği minimal çerçeve kullanacağı söyleniyor.

Şu an için, Axon Multy kod adına haiz olan telefonun ekranı 6,8 inç büyüklüğünde ve 2,160 x 1,920 px çözünürlüğde olacak.

Ek olarak, katlandığında Axon M önünde ve arkada ekranlara haiz olacak. Bu Meizu Pro 7’yi çağrıştıracak. Arka ekran tam renkli, yüksek FPS görüntüsü oluşturacağı için YotaPhone’dan bu mevzuda ayrılacak.

Telefonun fiyatının ise 650 dolar civarında olması planlanıyor. 4GB RAM ve 32GB dahili bellek, Snapdragon 820 yonga seti, 3,120mAh pil cihazın öteki beklenen özelliklerinden.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir