Tüm dünyanın ayda yürüyen adam olarak tanımış olduğu Alan Bean dün hayatını kaybetti. ABD’nin 1969 senesinde Apollo 12 misyonunda vazife üstüne alan ve ayda yürüyen 4. insan olan ABD’li astronot için ABD Uzay ve Havacılık Dairesinden (NASA) bir izahat gerçekleştirirken, Ay’da 31 saat geçiren Bean’in Houston’da 86 yaşlarında hayatını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Charles Conrad ile yüzey deneyleri yaparak Dünya’ya getirmek suretiyle 34 kilo kaya ve toprak toplayan meşhur astronot, NASA’daki görevinden 1981 senesinde emekli bulunduğunu açıklamıştı. Emeklilik döneminde çizdiği sanatla alakalı resimlerle beraber, Ay’a inişi esnasındaki izlenimlerini çizmiş ve her insana bunun hakkında informasyon vermişti.

Leon Leonwood Bean (13 Ekim 1872 – 5 Şubat 1967) firmanın LLBean bir Amerikalı icat eden, yazar, açık meraklısı, ve kurucusu oldu.

Bean Benjamin Warren Bean ve Sarah (Swett) Bean 13 Ekim 1872 tarihinde Greenwood, Maine nahiyesinde hayata merhaba dedi. Leon L. Bean bir torunu nazaran, sonrakinin göbek adı “Linwood” aslına bakarsak olabilir ve yanlışlıkla “Leonwood” olarak değiştirildi. Aslen, 1898-1899 süreci iςin Freeport İlçe sekreterine Raρoru, bir “Leon Linwood Bean” 28 Eylül 1898 tarihinde bir “Bertha Davis, Porter” evliliğe ilk adımını attı.

Bean, iş erken ilgi gösterdi o dokuz yaşlarındayken yaρtığı ilk para kazanmaya. O mahalli fuara katılmak ya da babasına çelik tuzakları satabilir ya öğrendikten Bean tuzakları satmaya karar verdi. Bean 13 yaşlarındayken, o öldürdü ve onun ilk geyik sattı. sozkimin.com Кamu okul haricinde Bean’in okullaşma tek Hebron Akademisi’nde dönem ve Abbey Hill Okulu’nda iş bir kursa dahil.

Bean yaş 12 yaşlarındayken altı oğlundan biri, Bean’in anne 4 gün arayla öldü. Sonradan ailesi ile kalmak iςin South Paris, Maine taşındı.

Bean O Freeport adlı Webster Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi 94’te yaşlarındayken 5 Şubat 1967 tarihinde, Miami, Florida’da öldü. Ölümünün zamanda, onun firmanın senelik satış milyonlarca yüzlerce vardı. Iade ürünler geri% 100 para vermek Şirket politikası bugün hala geçerlidir.

Maine Tıp Merkezi onuruna kendi kanatlarından birini seçti. Ek olarak, onun portre hastanede bir zemin kat koridorunda asılı.

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak suretiyle birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel detayları sunmak için elimden geleni yapıyorum.

Çin merkezli Xiaomi şirketi gerçekleştirdiği izahat ile beraber Türkiye pazarına giriş halletmeye hazırlandığını deklare etti.

Apple tarafınca geliştirilmekte olan iPhone SE 2 modeline ilişkin konsept video bugün gösterildi.

Google yayınladığı yeni bir güncellemeyle Google Play Store uygulama mağazasının sürümünü 10.2.06’ya yükseltti.

MIUI 10 güncellemesi alacak olan Xiaomi cihazlarının sıralaması belli oldu. Listede birçok Xiaomi Mi ve Redmi serisi akıllı telefon içeriyor.

HMD Global firmasının isim haklarını kiraladığı Nokia firmasının ilk çentikli ekrana haiz modeli olan X6, Çin’de tekrardan satışa sunulurken stokları bir kez daha tükendi.

Teknoloji dünyasının önder adı olarak karşımıza çıkan Apple şirketi, hem iCloud hemde iOS kullanıcılarına 50 GB iCloud depolama kapasitesi armağan edecek.

Vivo, dünyanın tamamen çerçevesiz ilk akıllı telefonunu piyasaya sunmaya hazırlanırken, bu cihaza ilişkin görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Xiaomi’nin 31 Mayıs tarihinde Mi 8 ile beraber duyurması beklenen MIUI 10 arayüzü güncellemesi için kapalı beta kontrol kayıtları başladı.

Akıllı telefon üretiminde Huawei’nin alt markası olarak boy gösteren Honor şirketi, 10 olarak isimlendirdiği amiral gemisiyle ilk yedi günde 1 milyon satış rakamını geride bıraktı.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi telefonu Mi 8’de en yeni süratli şarj özelliklerinden kabul edilen Quick Charge 4+ hususi durumunun olacağı kesinleşti.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE