AC: Origins öykü içeriklerinde neler olacak?

Assassin’s Creed: Origins‘in birincil öykü içinde ne olduğu olan The Hidden Ones daha ilkin duyurulmuş ve Ocak ayı içinde çıkacağı açıklanmıştı. işte ilgiyle beklenen bu içeriğin hikayesi ve zamanı ile ilgili bazı detay Steam forumlarında ortaya çıktı.

The Hidden Ones adlı bu içeriğin esas hikayeden birkaç yıl hemen sonra geçeceği belirtilmişti fakat meydana getirilen yeni açıklamaya baktığımızda bu sürenin tamamen 10 yıl bulunduğunu görüyoruz. Steam forumlarında meydana getirilen tartışmalara katılan bir Ubisoft yetkilisi mevzuyla ilgili bazı bilgiler vermiş. “Oyunun ilk indirilebilir içinde ne olduğu esas hikayeden 10 yıl sonradan başlamış olacak ve bu şekilde devam edecek.” diyen Ubisoft takviye ekibi üyesi “ilerde gelmesi planlanan 2. indirilebilir içerikte ise Animus’taki arızadan meydana gelen bir ekip inanılmaz öğelerin yer alması planlanıyor, böylece esas hikayeden birazcık kopma olabilir.” açıklamasında da bulunulmuş.

Kısaca daha önceki oyunlarda Animus arızasından meydana gelen zaman sıçramalarına benzer bir işleyişin sonrasında gelecek olan içeriklerde görme şansımız var. Bu mevzuyla ilgili azca ilkin resmi bir yorumlama ise yapılmadı.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE