Ana Sayfa / Otomobil / 6. Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası için Geri Sayım Başladı
otomobil superonline eu

6. Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası için Geri Sayım Başladı

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa’nın öncü markası Bridgestone, spora olan katkısını Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası ile sürdürüyor. Bu yıl 6. kez organize edilen turnuva 21 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri içinde, Fenerbahçe Dalyan Club, İstanbul’da gerçekleşecek. 18 yaş ve üstü tenisle ilgilenen tüm sporculara açık olan turnuvaya katılım için başvurular ise 19 Mart evveliyatına kadar devam ediyor.

2017 senesinde 550’ye yakın sporcunun internasyonal standartlarda bir tenis deneyimi yaşamasını elde eden turnuvaya her yıl ilgi artıyor. Bu yılki müsabakalara 10’u aşkın ilden yüzlerce sporcunun ilgi göstermesi planlanıyor.

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası ile spora olan desteklerini sürdürdüklerine değinen Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, “Şirketimizin ortağı Bridgestone Corporation’ın Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’nı ve 2024 yılına dek ‘Global Olimpiyat Ortağı’ olarak Olimpiyat Oyunlarını desteklemesinden esin alıyoruz. Spora katkımızı somut olarak devam ettirmeyi, sporcuya ve sporu yaşam seçimi olarak sevdirmeye çalışan organizasyonlara destek vermeyi son aşama önemsiyoruz. İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası’nın aralıksız olarak 6 senedir destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Bridgestone markamız ile, bu şekilde tenis sporunun devletimizde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunma şansı elde ettiğimiz için mutluyuz. Bu turnuva ile bir taraftan toplumumuzda spora olan ilgiyi artırmayı, bir taraftan da Türkiye’den yurt haricinde rekabetedebilecek tenisçilerin yetişmesine katkı sunmayı hedefliyoruz. Artan ilgi ve sporcuların gösterdiği performans bizlere de cesaret veriyor. Bu yıl turnuvaya her yaş grubundan katılım var. Bridgestone, bu turnuva ile sıhhatli yaşam tarzına da destek olma şansını elde ediyor. Katılacak tüm sporculara başarılar arzuluyorum” şeklinde konuştu.

Spor yapmanın yaşam boyu devam eden bir tutku bulunduğunu ve 6 senedir düzenlenen turnuvanın bu tutkuyu beslediğini ifade eden İpek Şenoğlu ise; “Büyük bir özveriyle organize ettiğimiz turnuvanın, ustalaşmış turnuvalarla aynı standartlarda olmasına itina gösteriyoruz. Böylece 18 yaş itibariyle tüm yaş gruplarına açık olan turnuvamız, hem tenisçilerin performanslarını internasyonal standartlarda sınamasına hem de yaşam boyu tenis yapılabileceğinin ispatlanmasına hizmet ediyor. Her yıl birazcık daha çok kişiye yetişebilmek ve tenis tutkunlarının sayısındaki artış bizleri daha iyisini sunmak suretiyle motive ediyor. Inanırım ki bu yılki müsabakalar da bizlere unutulmaz anlamış olur yaşatacak” dedi.

Turnuva, tekler, çiftler ve karışık çiftler kategorilerinde düzenlenecek. 18-75 yaş aralığındaki sporcuların katılabildiği turnuvanın en hususi kategorisi ise “+70 Yaş” kategorisi olacak. Müsabakalar seyirci olarak her insanın katılımına ücretiz olacak ve turnuvanın gelirleri ise Kanserli Küçüklere Ümit Vakfı’na (KAÇUV) bağışlanacak.

Turnuvada yer almak isteyen sporcular başvurularını www.ipeksenoglucup.comadresinden, 19 Mart 2018 evveliyatına dek yapabiliyor.

Bridgestone, turnuva süresince diş derinliği ölçümleri meydana getirecek

Bridgestone, 2013 yılından bu yana #emniyetiniziçin2dk kampanyası ile emniyetli ve konforlu yolculuklar için lastik diş derinliği ve tazyik ölçümleri yapıyor. Bridgestone, lastik diş derinliği güvenli sınırın altında bulunan vasıta sahiplerini lastiklerini en kısa zamanda yenilemeleri mevzusunda uyarırken, hava basıncı düşük olan lastiklere de uygun seviyede hava basımı gerçekleştiriyor.

Marka, bu farkındalık çalışmalarını Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası süresince Fenerbahçe Dalyan Club’ta gerçekleştirecek. Bridgestone ekipleri turnuvada yer edinen sporcular ve iştirakçilerin araçları için lastik diş derinliği ve tazyik ölçümü hizmeti sunacak. Bridgestone ek olarak, parasız lastik diş derinliği yaptıran vasıta sahiplerine dört lastik alımında 150TL’lik indirim kuponu sunacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE